JAVNA DELA

Trenutno berete:
JAVNA DELA

Na FB piše tole:
Pozdravljeni! Videla sem, da ste danes objavili seznam izbranih izvajalcev na 2. javnem povabilu za javna dela. Zanima me, ali je to to, dokončen seznam, ali se bo morda seznam še kaj dopolnjeval in še niste pregledali in rešili vseh ponudb?

ZRSZ Pozdravljeni, seznam izbranih izvajalcev se sproti dopolnjuje, do zaprtja javnega povabila zaradi razdelitve oziroma porabe sredstev. Do takrat namreč izvajalci po posameznih območnih službah lahko oddajo ponudbe na javno povabilo. Objavljeni seznam je namenjen predvsem informiranju širše javnosti o izbranih izvajalcih in programih javnih del, ki se financirajo iz javnih sredstev. Če ste pri ZRSZ prijavljeni kot brezposelni, vam predlagamo, da se s svojim svetovalcem oziroma svetovalko pogovorite o konkretnih možnostih vključitve v javno delo.

hvala za hiter odgovor smile emoticon stvar je v tem, da sem delala novembra in decembra, in imam še torej možnost delati 10 mesecev. Moj delodajalec je dal vlogo, pa v petek še ni imel informacij, moja svetovalka pa tudi še ne. "Mojega" delodajalca trenutno še ni na seznamu, torej še obstaja možnost, da bo izbran?

ZRSZ Nataša Klavž Pozdravljeni, na ZRSZ moramo v skladu z javnim povabilom odločiti v roku 30 dni od prejete ponudbe. Kadar pa je ponudba popolna, je rok odločanja največ 14 dni. Predlagamo, da ste v kontaktu s svojo svetovalko pri uradu za delo oziroma območni službi, kjer ste prijavljeni. Ponudbe neprofitnih delodajalcev za programe javnih del namreč obravnavajo in o njih odločajo naše območne službe. Delodajalec bo, predvidoma v okviru navedenih rokov, obveščen glede izbora ponudbe.


Torej je še enmal upanja......
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kako pa veste katera dela so za 5. in katera za 7. stopnjo? Ker nekatere OŠ imajo tudi za 5. stopnjo zaposlene preko JD.
 
Greš pod javna dela 2016 in med besedilom ''ste tudi vi izbrani'' poiščeš aktivno povezavo - drugo povabilo
 
In ce nam uspe preko javnih del,potem po dolocenih oprsvljenih urah lahko pristopimo k strokovnemu izpitu.Kdo pa ti na soli dodeli mentorja,da opravis 5 nastopov,ki so potrebni za strokovni izpit?
 
In ce nam uspe preko javnih del,potem po dolocenih oprsvljenih urah lahko pristopimo k strokovnemu izpitu.Kdo pa ti na soli dodeli mentorja,da opravis 5 nastopov,ki so potrebni za strokovni izpit?
Ravnatelj dodeli mentorja.
Mene bolj zanima koliko ur je treba imeti...?
 
Pozdravljeni sotrpini in sotrpinke.
Meni so na zavodu napisali, da za neprofitne organoizacije, kamor spadajo seveda tudi šole, območne službe odpirajo in obravnavajo vloge. Glede seznama pa to, da se sproti dopolnjuje, vendar ne vsakodnevno ampak v daljših časovnih obdobjih...na kratko torej, da upanje še obstaja. Meni je vse skupaj bilo tudi čudno, saj vem za dve šoli za učence z nižjim izobrazbenim standardom, ki ju tudi ni na seznamu ....so pa danes seznam nekaj popravljali, a ne vem kaj...na moji območni enoti je isto število izbranih, kot jih je bilo včeraj.
 
Pozdravljeni sotrpini in sotrpinke.
Meni so na zavodu napisali, da za neprofitne organoizacije, kamor spadajo seveda tudi šole, območne službe odpirajo in obravnavajo vloge. Glede seznama pa to, da se sproti dopolnjuje, vendar ne vsakodnevno ampak v daljših časovnih obdobjih...na kratko torej, da upanje še obstaja. Meni je vse skupaj bilo tudi čudno, saj vem za dve šoli za učence z nižjim izobrazbenim standardom, ki ju tudi ni na seznamu ....so pa danes seznam nekaj popravljali, a ne vem kaj...na moji območni enoti je isto število izbranih, kot jih je bilo včeraj.

Ni čudno, če šol še ni seznamu. Kolikor sem zasledila, se vloge odpirajo po vrsti - kdor je prej oddal, je prej obravnavan. Na strani ZRSZ piše, da predvidevajo 2.200 zaposlitev. Včeraj sem gledala seznam in naštela okrog 930 odobrenih mest. Torej je še prostora :)
 
Pozdravljeni,
seznam za izbrane izvajalce Javnih del so dopolnili. Moja šola je izbrana! :) Kaj pa vaše?
 
Pozdravljeni,
seznam za izbrane izvajalce Javnih del so dopolnili. Moja šola je izbrana! :) Kaj pa vaše?
Tadeja, v kateri območni enoti pa si če te smem vprašati? Na enoti Nova Gorica in Velenje niso nič dopolnili
Jaz sem tud že ćisto živčna, pa še strokovca mam čez dva tedna in se niti ne morem prav skoncentrirati na učenje. Se pa tolažim da sem delala vsaj toliko da sem nabrala dovolj ur za strokovca, tako da tisti, ki boste/bomo dobili javna dela kar dobro izkoristite in naredite nastope, saj očitno je to še edina možnost za pridobitev izkušenj za "staro gardo" nad 29 let :s
 
Tadeja, v kateri območni enoti pa si če te smem vprašati? Na enoti Nova Gorica in Velenje niso nič dopolnili
Jaz sem tud že ćisto živčna, pa še strokovca mam čez dva tedna in se niti ne morem prav skoncentrirati na učenje. Se pa tolažim da sem delala vsaj toliko da sem nabrala dovolj ur za strokovca, tako da tisti, ki boste/bomo dobili javna dela kar dobro izkoristite in naredite nastope, saj očitno je to še edina možnost za pridobitev izkušenj za "staro gardo" nad 29 let :s

Območna enota Ptuj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zavod RS za šolstvo organizira javno razpravo o posodobljenih Programskih smernicah svetovalnega...
Odgovori
0
Ogledi
76
  • Članek
Na spletni strani NAKVIS so objavili javno evidenco sprememb študijskih programov (xlsx). Vir...
Odgovori
0
Ogledi
167
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
287
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
421
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
420
  • Članek
Na spletni strani Visokošolskega sindikata Slovenije so 15. 10. 2023 objavili Javno izjava...
Odgovori
0
Ogledi
325
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
359

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu