JAVNA DELA

Trenutno berete:
JAVNA DELA

Moja pa je..ampak za vrsto dela piše : Ohranjanje in varovanje kulturne krajine, gozdov, obnova vasi
zdaj pa ne vem, kaj to pomeni. Poleg tega mi je svetovalka rekla, da za moj urad ni nič novega - pa je na seznamu tudi knjižnica. Zdaj pa res ne vem nič!! :(
Pa še klicat ne morem več nikamor.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

To verjetno pomeni, da je šola dala še za kakšen drug program prošnjo. Da ni samo za učno pomoč, ampak še za kaj drugega, mogoče celo za 5. ali 6. stopnjo izobrazbe.
 
Sem v tajništvo mail poslala, tako da bom jutri ob 7 zjutraj dobila odgovor verjetno. In do jutri upala, da je pri vrsti dela pomota. Dvomim, da bi se šola prijavila za takle program..
 
Pregledala sem posodobljeni seznam.Na seznamu je kar nekaj šol,ki so se prijavile za izvajanje javnih del.Kaj naj še kar pišem svetovalki,da me naj predlaga,ali kaj naj naredim.Ima kdo kakšne predloge.Kolikor vem upoštevajo tudi izobrazbo,ne samo trajanje...Ali bi mi svetovalka lahko zaupala,če me bo dala na seznam,ali kako je s tem?Hvala.
 
jaz bi na tvojem mestu še kontaktirala katero od šol, da te predlaga kot morebitno kandidatko. Če poznaš kakega ravnatelja, se kar nanj obrni. Ali pa vsaj kakega učitelja, da omeni kaj ravnatelju....Poskusi še na ta način. In seveda mal zateži svetovalki. Ampak, če je dosti ljudi, ki so 2 leti na zavodu, potem imajo oni prednost, ja.
Za nas, ki nam še manjka do 1 leta, bo šola kar sama predlog dala na zavod, da nas 'napotijo'.
 
jaz bi na tvojem mestu še kontaktirala katero od šol, da te predlaga kot morebitno kandidatko. Če poznaš kakega ravnatelja, se kar nanj obrni. Ali pa vsaj kakega učitelja, da omeni kaj ravnatelju....Poskusi še na ta način. In seveda mal zateži svetovalki. Ampak, če je dosti ljudi, ki so 2 leti na zavodu, potem imajo oni prednost, ja.
Za nas, ki nam še manjka do 1 leta, bo šola kar sama predlog dala na zavod, da nas 'napotijo'.
Jaz sem že kontaktirala pred časom šole,pa so mi reklj,da oni nimajo nič pri tem,da jim iz zavoda pošljejo kandidate.Ko bi vsaj vedela,če jih je dovolj.Če mi svetovalka nič ne pove,se samo zgovarja,da nisem dve leti še prijavljena...
 
Jaz sem že kontaktirala pred časom šole,pa so mi reklj,da oni nimajo nič pri tem,da jim iz zavoda pošljejo kandidate.Ko bi vsaj vedela,če jih je dovolj.Če mi svetovalka nič ne pove,se samo zgovarja,da nisem dve leti še prijavljena...
Pa te lahko sploh ravnatelj sam predlaga?
 
meni je bilo rečeno, da na šoli kar sami povejo koga bi vzeli (v primeru nadaljevanja).
Poleg tega je pa ena tule gor pisala, da je z ravnateljem oz. s šolo dogovorjeno, da so se zaradi nje prijavili na JD, da bo lahko šla potem na strokovni izpit.
Po mojem je možno, če je kolikor toliko fleksibilen ravnatelj...
 
meni je bilo rečeno, da na šoli kar sami povejo koga bi vzeli (v primeru nadaljevanja).
Poleg tega je pa ena tule gor pisala, da je z ravnateljem oz. s šolo dogovorjeno, da so se zaradi nje prijavili na JD, da bo lahko šla potem na strokovni izpit.
Po mojem je možno, če je kolikor toliko fleksibilen ravnatelj...
Ne gre za nadaljevanje...Če sem na seznamu,mi svetovalka lahko pove?
 
Delas lahko v svoji obcini,ker nekaj sofinancira tudi obcina.
 
Sely, držim pesti, da ti uspe! Pa le poročaj, kaj boš izvedela ;)
 
Meni je svetovalka povedala, da sem na seznamu za OŠ, dobila sem pa napotnico za drug zavod (mogoče zato, ker so počitnice ta teden in verjetno ni nobenega na šoli; tako da pričakujem še napotnico za šolo).
Draga Sarita...en nasvet, če dovoliš :) Meni se je lani zgodilo, da sem bila po dolgeeem času napotena na razgovor..in to ne na enega, ampak kar na dva, v roku dveh dneh. Zelo sem si želela dobiti delo na 2. razgovoru, pa tudi par ljudi sem tam poznala, zato sem upala in bila že skoraj prepričana, da mi bo uspelo....zaradi tega sem 1. razgovor opravila bolj z levo roko, nisem dala vsega od sebe in se dobro "prodala". rezultat: na koncu nisem dobila ničesar...zato ti svetujem, da se tudi na 1. razgovoru kar najbolj potrudšiš, četudi ni v šoli...če te vzamejo na obeh, lahk še vedno zavrneš, časa nazaj pa ne moreš zavrtet. Srečno :cool:
 
Meni je rekla svetovalka, da samo v izrednih razmerah lahko delaš v drugi občini - v primeru, da v tisti občini ni primernega kandidata in da se župan strinja z delavcem iz druge občine.
Zdaj...razen, če nimate v vaši občini nobenega izvajalca JD oz. je dogovor z zavodom in izvajalci tak...
 
A pa to mora nujno biti moja občina? Izvajalec gleda na to? Ker jaz imam razgovor v drugi občini (svetovalka to ve), imam sploh možnosti, da dobim delo?
Odvisno...jaz nisem delala v svoji občini, delala sem v sosednji občini, kjer sta dve srednji šoli, in eni "da" javnega delavca moja občina, drugi srednji šoli pa "njena"....za osnovne šole, vrtce in občine je jasno, da bodo zaposlili nekoga iz svoje občine; za zavode, ki pa presegajo okvir ene občine, na primer knjižnice, Domovi za starostnike, kakšni drugi domovi za osebe z raznimi potrebami, pa so lahko tud od drugod..se mi zdi
 
naty26, hvala ;) Itak, da se bom potrudila že na prvem razgovoru. Joj, kako bi bila vesela, če bi mi uspelo! Kar nov svet bi se zame odprl!

LucijaD, sej to je problem, ker sem iz druge (sicer sosednje) občine, ampak tu v naši ni nič JD. Če pa obstaja kakšen dogovor, pa ne bi vedela.
 
Odvisno...jaz nisem delala v svoji občini, delala sem v sosednji občini, kjer sta dve srednji šoli, in eni "da" javnega delavca moja občina, drugi srednji šoli pa "njena"....za osnovne šole, vrtce in občine je jasno, da bodo zaposlili nekoga iz svoje občine; za zavode, ki pa presegajo okvir ene občine, na primer knjižnice, Domovi za starostnike, kakšni drugi domovi za osebe z raznimi potrebami, pa so lahko tud od drugod..se mi zdi

Ja, ja, saj to sem mislila pod 'dogovor' ;)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zavod RS za šolstvo organizira javno razpravo o posodobljenih Programskih smernicah svetovalnega...
Odgovori
0
Ogledi
58
  • Članek
Na spletni strani NAKVIS so objavili javno evidenco sprememb študijskih programov (xlsx). Vir...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
245
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
359
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
370
  • Članek
Na spletni strani Visokošolskega sindikata Slovenije so 15. 10. 2023 objavili Javno izjava...
Odgovori
0
Ogledi
292
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
333

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu