JAVNA DELA

Trenutno berete:
JAVNA DELA

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

V petek je bila šola obveščena s strani Zavoda, v ponedeljek pa je bila na posodobljenem seznamu.

Super!! Čestitke.
Pa so tako pozno obravnavali prošnjo, ker so se pritožili ali so pač prišli kasneje na vrsto?
Jojj firbčna sem, ker meni nihče nič ne sporoči, ker so pri nas počitnice. Potihem še malo upam, a mislim, da je tako ali tako vsega konec
 
Prijavo so nakdnadno obravnavali, ker so imeli neke popravke za naredit.
Mi je pa že v ponedeljek (preden je bil seznam objavljen) svetovalka povedala, da je mogoče, da je vloga šole še v kupu za obravnavo in da se vloge 1x tedensko odpirajo.

Mogoče je pri vas enako. Za katero OS se pa gre, če ni skrivnost?
Dokler sredstev ne zmanjka, je še upanje ;) Mi je pa šolska tajnica rekla, da so zelo zaostrili pogoje za izvajalce, da so morali v vlogo napisati 'svašta' oz. so dobili predlog, da naj vključijo čimveč.
Odobreno so imeli pa samo 2 osebi za učno pomoč, do sedaj so imeli pa vedno 4.
 
Frucka si že kaj izvedela? Šola na seznamu je?
 
Izvedela sem, da so njim iz zavoda sporočili, da so prejeli ugovor. Drugega pa ne vemo- ne jaz in ne šola. Danes čakamo seznam, čeprav mislim da bodo sredstva prej razdelili, kot pa da mi dočakamo ime na seznamu. Lucija kdaj ti začneš?
 
Takole - oglašam se iz kabineta v šoli :)
Frucka držim pesti...seznam še ni bil posodobljen, kajne?
Je pa tako - vloge se odpirajo 1x na teden, verjetno je šola še v kupu neobravnavanih...in še nekaj je - šola izve preden se objavi seznam - ker dobijo najprej pogodbo v podpis, potem pa javno objavijo (če se slučajno zgodi, da bi od pogodbe odstopili).
 
Aha, hvala za pojasnilo. Potem pa sploh ne bom čakala na seznam, mi bodo tako ali tako sporočili iz šole.
Lep delovni teden!
 
No punce, javnih del nisem več dobila, sem pa včeraj uspešno in v prvo naredila strokovni izpit. Sem zelo vesela, a vseeno malo žalostna, da ne morem sodelavcem časit narezka :confused:
 
Naty, čestitam za opravljen izpit!!!
(Škoda, ker nisi dobila javnih del ... mogoče se bo pa vseeno kakšna druga možnost odprla.)
 
Naty čestitke!
Frucka kako je pri tebi? So te obvestili? Vidim, da seznam sploh še ni nič posodobljen...

Jaz imam pa en problem in prosim za kakšen nasvet, mnenje... Vem, da so javna dela 'dovolj' za pristop k strokovnemu izpitu in na to sem računala. Zakomplicira pa se, ker se sedaj striktno držijo moje pogodbe in delovnih nalog (zaradi dogodka iz vrtca, v katerem je Zavod naredil nadzor in za 2 leti izdali prepoved izvajanja javnih del - ker je javni delavec delal tisto, kar ni v opisu dela)- kjer pa ni napisano, da sem lahko 5 x 45 min v razredu in imam nastop. Zdaj pa iščem 'strategijo' napada' - naj se najprej obrnem na Zavod in upam, da bojo odobrili ali na Ministrstvo, ki bi razložil zavodu, da je to edina pot do strokovnega izpita, glede na ukinitev pripravništva....!? Kaj menite?
 
Evo obvestili so me, da je šolo dobila odobreno. Aleluja! Zdaj čakajo, da steče vsa birokracija in potem bi začela. Samo, da bo vse hitro in brez problema.

Lucija jaz bi najprej povprašala na MŠŠ, potem pa se lahko še šola pozanima na Zavodu.

Mene pa zanima ali se JD lahko striktno opravljajo samo v dopoldanskem času ali lahko tudi popoldan in čez vikend. Mislim, da sem to nekje prebrala, v moji pogodbi pa o delovnem času ni nič pisalo, če se dobro spomnim.
 
Pozdravljeni,
Mi lahko poveste kako gre to z javnimi deli?
Kako dolgo ste bili na zavodu?
Ste same šle po šolah spraševati kdo se bo prijavil?
Hvala za info.
 
Evo obvestili so me, da je šolo dobila odobreno. Aleluja! Zdaj čakajo, da steče vsa birokracija in potem bi začela. Samo, da bo vse hitro in brez problema.

Lucija jaz bi najprej povprašala na MŠŠ, potem pa se lahko še šola pozanima na Zavodu.

Mene pa zanima ali se JD lahko striktno opravljajo samo v dopoldanskem času ali lahko tudi popoldan in čez vikend. Mislim, da sem to nekje prebrala, v moji pogodbi pa o delovnem času ni nič pisalo, če se dobro spomnim.


oo super! Vesela tudi zate :)

Meni piše v pogodbidelo dopoldan, razen v izrednih primerih tudi popoldan.
Samo je zdaj bolj striktno: 8 ur, 7-15.00 in nič dlje.
 
Frucka zakaj bi pa ti popoldan / čez vikend delala?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zavod RS za šolstvo organizira javno razpravo o posodobljenih Programskih smernicah svetovalnega...
Odgovori
0
Ogledi
19
  • Članek
Na spletni strani NAKVIS so objavili javno evidenco sprememb študijskih programov (xlsx). Vir...
Odgovori
0
Ogledi
104
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
208
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
303
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
321
  • Članek
Na spletni strani Visokošolskega sindikata Slovenije so 15. 10. 2023 objavili Javno izjava...
Odgovori
0
Ogledi
252
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
276

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu