DRENOVEC, J. - izpraševalec (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
DRENOVEC, J. - izpraševalec (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Iz arhiva iskanja:
  • Vzgojni ukrepi.
  • Kakšna je razlika med ponavljanjem letnika in večkratnim obiskovanjem predmeta? Nekaj v tem smislu. Nisem vedel odgovora, zato mi je pomagal. Tisti dijaki, ki veliko manjkajo pri pouku zaradi zdravstvenih razlogov, imajo pravico, da lahko večkrat obiskuješ pouk (nek predmet). Najbrž če so neocenjeni in lahko potem vse zamujeno obiskujejo v višjem letniku (snov iz prejšnjega letnika).
  • Kolikokrat lahko ponavljaš letnik? Mislil sem, da je triki vprašanje, ampak odgovor je enkrat.
1. Svet zavoda - opiši (ker sem iz Šolskega centra)
2. Kako je z mandatom staršev v svetu zavoda?
3. Kako je s povečanjem in zmanjšanjem učne obveze?


Vprašanja meni pa zapišem po koncu strokovnega izpita :)
 
Moja vprašanja, zagovor sem imel danes - učitelj športne vzgoje: Svet zavoda, učna obveznost, javnost ocenjevanja. Hitro smo končali, med odgovarjanjem me je kar prekinil. Tokrat so se vprašanja malo ponovila, nekaj podobnega je imel kolega pred mano. Ne pa se zanašat na to.
 
1. javnost ocenjevanja

2. Popravni izpit in sprejemni preizkus. Me je hotel vreči na finto: da ima dijak 4 negativne, kako potekajo popravni. Sem zacvikala, a ni to že ponavljanje? Pa je reku res je!

3. Šolski koledar
 
1. Predmetni in dopolnilni izpiti

2. Šolski koledar

3. Pravilnik o normativih

Zelo prijazen gospod.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 5. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
800
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
13
Ogledi
2.256
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
5
Ogledi
1.885
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: VRTEŠKA ZAKONODAJA - MISELNI VZORCI VRTEŠKE...
Odgovori
3
Ogledi
700
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- EVROPSKA ZAKONODAJA - MISELNI...
Odgovori
0
Ogledi
653
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.225
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.355

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu