DRENOVEC, J. - izpraševalec (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
DRENOVEC, J. - izpraševalec (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Iz arhiva iskanja:
  • Vzgojni ukrepi.
  • Kakšna je razlika med ponavljanjem letnika in večkratnim obiskovanjem predmeta? Nekaj v tem smislu. Nisem vedel odgovora, zato mi je pomagal. Tisti dijaki, ki veliko manjkajo pri pouku zaradi zdravstvenih razlogov, imajo pravico, da lahko večkrat obiskuješ pouk (nek predmet). Najbrž če so neocenjeni in lahko potem vse zamujeno obiskujejo v višjem letniku (snov iz prejšnjega letnika).
  • Kolikokrat lahko ponavljaš letnik? Mislil sem, da je triki vprašanje, ampak odgovor je enkrat.
1. Svet zavoda - opiši (ker sem iz Šolskega centra)
2. Kako je z mandatom staršev v svetu zavoda?
3. Kako je s povečanjem in zmanjšanjem učne obveze?


Vprašanja meni pa zapišem po koncu strokovnega izpita :)
 
Moja vprašanja, zagovor sem imel danes - učitelj športne vzgoje: Svet zavoda, učna obveznost, javnost ocenjevanja. Hitro smo končali, med odgovarjanjem me je kar prekinil. Tokrat so se vprašanja malo ponovila, nekaj podobnega je imel kolega pred mano. Ne pa se zanašat na to.
 
1. javnost ocenjevanja

2. Popravni izpit in sprejemni preizkus. Me je hotel vreči na finto: da ima dijak 4 negativne, kako potekajo popravni. Sem zacvikala, a ni to že ponavljanje? Pa je reku res je!

3. Šolski koledar
 
1. Predmetni in dopolnilni izpiti

2. Šolski koledar

3. Pravilnik o normativih

Zelo prijazen gospod.
 
Zelo zelo prijazen gospod, vprašanja pa že podobna zgoraj napisanim (hvala vsem!):
1. Povečanje in zmanjšanje učne obveze
2. Javnost ocenjevanja
3. Kakšna je razlika med ponavljanjem in ponovnim obiskovanjem predemeta?
 
Strokovni izpit sem opravljala kot učiteljica matematike v gimnaziji.

1. Razlika med ponavljanjem in večkratnim obiskovanjem predmeta.
2. Svet zavoda (urejen z aktom o ustanovitvi, so predstavniki ustanovitelja, predstavniki delavcev in predstavniki uporabnikov (dijaki in starši)). Kako je z mandatom staršev? (Je vezan na status otroka. Če se otrok ne izobražuje več na tej šoli, starš ni več v svetu zavoda. Sicer pa mandat traja 4 leta).
2. Učna obveznost učitelja
 
1. Javnost ocenjevanja.
2. Kršitve in kako dolgo je veljaven ukor?
3. Kateri dve skupini ukrepov poznamo? (Vzgojni ukrepi in alternativni ukrepi)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Datum izpita: 1. jul 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
298
Pozdravljeni, ali ima mogoče kdo aktualno (2024) zakonodajo za OŠ (po katalogu znanj za...
Odgovori
0
Ogledi
385
  • Članek
Izobraževanje in ne navsezadnje tudi vzgoja sta vseživljenjska procesa. Nadaljuj z branjem... -...
Odgovori
0
Ogledi
297
  • Vprašanje
Dober vecer,ima kdo izpiske iz zakonodaje za vrtec in je pripravljen deliti ? Lep pozdrav
Odgovori
0
Ogledi
488

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu