Nove objave

  • Članek
V današnjem času otroci odraščajo obkroženi s tehnologijo in preživijo veliko časa pred zasloni...
Odgovori
0
Ogledi
25
Uporabnik rhona je objavil novo gradivo: Slovenščina - interaktivne naloge z rešitvami...
Odgovori
0
Ogledi
21
  • Članek
Uradni list Republike Slovenije št. 59/2024 z dne 16. julija 2024 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
63
Uradni list Republike Slovenije št. 59/2024 z dne 16. julija 2024 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
65
  • Članek
Uradni list Republike Slovenije št. 58/2024 z dne 15. julija 2024 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
43
Uradni list Republike Slovenije št. 58/2024 z dne 15. julija 2024 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
56
  • Članek
Uradni list Republike Slovenije št. 57/2024 z dne 12. julija 2024 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
65
Uradni list Republike Slovenije št. 57/2024 z dne 12. julija 2024 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
62
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
40
Ogledi
8.154
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
48
Ogledi
8.784
Po 17 letih dela v gospodarstvu sem se pridružila učiteljem. Živijo 😉 Delo mi je zelo všeč!…❤️...
Odgovori
3
Ogledi
3.278
Pozdravljeni, imam narejen magisterij iz biološke smeri. Spoznal sem, da me delo z otroki zelo...
Odgovori
0
Ogledi
93
  • Članek
Spoštovani, pošiljamo vam zbir povezav na novice, ki jih lahko sproti spremljate na spletnih...
Odgovori
0
Ogledi
63
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje (Eurydice Slovenija, sektor za kakovost in analize) v...
Odgovori
0
Ogledi
45
  • Članek
Na podstrani Vlade RS so med 4. in 12. julijem 2024 objavljena sporočila za javnost o sklepih...
Odgovori
0
Ogledi
52
  • Članek
Vabljeni k prijavi na mednarodni tematski seminar Inclusion in education: development of...
Odgovori
0
Ogledi
59
  • Članek
Učitelj je tisti, ob katerem otrok lahko zacveti. Učitelj je tisti, ki ima v rokah našo skupno...
Odgovori
0
Ogledi
47
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
34
Ogledi
8.400
  • Ne prezri
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
464
Ogledi
159.901
  • Ne prezri
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1.601
Ogledi
275.861

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dobrodošli na

Registrirani uporabniki Foruma Mladi učitelj imajo več ugodnosti.
Vabljeni k brezplačni registraciji in uporabi foruma!

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Nazaj
Na vrhu