Napredovanja

Napredovanja v vzgoji in izobraževanju

Napredovanje v nazive

Podrobneje o teh napredovanjih.
Teme
60
Prispevki
194
Teme
60
Prispevki
194

Napredovanje v plačne razrede (ocena ravnatelja)

Kako vas ocenjujejo, napredovanje v plačne razrede ...
Teme
17
Prispevki
87
Teme
17
Prispevki
87

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Ne prezri
Katalog dodatnih izobraževanj in usposabljanj strokovnih delavcev v VIZ najdete med gradivom na tej strani: Katalogi
Odgovori
0
Ogledi
8.378
Po 17 letih dela v gospodarstvu sem se pridružila učiteljem. Živijo 😉 Delo mi je zelo všeč!…❤️ Kar bi vas rada vprašala, se nanaša na...
Odgovori
2
Ogledi
2.487
Pozdravljeni, prosim vas za odgovor. Ali se mi lahko pri naslednjem napredovanju v nazive upoštevajo potrdila za npr. različna mentorstva...
Odgovori
0
Ogledi
1.045
Pozdravljeni, ali mi lahko kdo pomaga kam naslovim naslove seminarjev, predavanj katere sem obiskovala in niso bili objavljeni v Katis-u, da izvem...
Odgovori
0
Ogledi
1.928
Pozdravljeni, upam, da mi bo kdo znal pomagati. Lani novembra sem oddala prošnjo za napredovanje v naziv mentor. Če sem prav razumela, naj bi se...
Odgovori
0
Ogledi
1.736
Pozdravljeni! Sem učiteljica na srednji šoli in me za v bodoče zanima sledeče: se dodatno strokovno delo vrednoti od 1. dneva zaposlitve v zavodu...
Odgovori
1
Ogledi
2.199
Pozdravljeni, imam nekaj več kot 5 let delovne dobe, zaposlena sem bila izven šolstva. Zanima me, v kateri razred bi padla ob prvi zaposlitvi v...
Odgovori
1
Ogledi
1.580
Kot učitelj imam naziv svetnik in sem v 45. plačnem razredu. Ker razmišljam o kandidaturi za ravnatelja, me zanima, ali kot ravnatelj ohraniš...
Odgovori
3
Ogledi
1.711
Pozdravljeni. Upam, da mi lahko kdo tu pomaga. Zanima me, od kdaj naprej se štejejo točke za napredovanje. Čisto konkretno, letos sem kot...
Odgovori
3
Ogledi
3.484
Pozdravljeni! Mene pa zanima koliko točk prinese mentorstvo otrokom na tekmovanjih, sploh če otrok dobi zlato priznanje? Koliko točk dobiš za...
Odgovori
0
Ogledi
5.235
Zdravo. Sem v 31. plačilnem razredu. Zanima me, kako napredovati v višji plačilni razred. hvalaa
Odgovori
3
Ogledi
8.935
Pozdravljeni! Eno vprašanje glede napredovanja v naziv. Imam 8 let delovne dobe v šolstvu kot strokovni delavec na projektih, kjer sem delal na...
Odgovori
0
Ogledi
2.580
V kratkem bom imela predavanje na mednarodni konferenci IATEFL v Topolšici. Ali kdo ve, ali ministrstvo prizna 4 točke za napredovanje v nazive...
Odgovori
0
Ogledi
1.208
Pozdravljeni, zanima me, ali mentorstvo strokovnemu delavcu začetniku, ki se pripravlja na strokovni izpit, prinese kakšno točko v okviru dodatnih...
Odgovori
4
Ogledi
1.983
Spoštovani. V mesecu decembru je ravnatelj zaposlenim dal ocene, ki se zbirajo za napredovanje v plačne razrede. Jaz ocene nisem dobila, ker sem...
Odgovori
2
Ogledi
2.085
Pozdravljeni. Potreboval bi nekoga, ki obvlada in ima izkušnje z napredovanjem. Časa je še zelo malo zato se mi mudi. Polje delovanja je OŠ in...
Odgovori
0
Ogledi
1.504
Pozdravljeni, imam 2 vprašanji: -za izobraževanje bom letos obiskala kulturni bazar, kjer moraš 8 ur zbrati obiska, da ti velja potrdilo za...
Odgovori
1
Ogledi
3.560
Pozdravljeni, me lahko usmerite do dokumenta, kjer piše, če se lahko prijavim za napredovanja za dva naziva? Ali je to sploh mogoče? Hvala že...
Odgovori
1
Ogledi
4.707
Iz Zakona o ukrepih na področju plač in drugih stroškov dela v javnem sektorju za leto 2015 (ZUPPJS15):
Odgovori
1
Ogledi
4.219

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu