Kdaj se lahko prične zbirati točke za napredovanje?

Trenutno berete:
Kdaj se lahko prične zbirati točke za napredovanje?

Pridružen
22. jan 2020
Prispevki
4
Pozdravljeni.

Upam, da mi lahko kdo tu pomaga. Zanima me, od kdaj naprej se štejejo točke za napredovanje. Čisto konkretno, letos sem kot študentka magistrskega študija sodelovala in nastopila na mednarodni konferenci, za kar bom s strani fakultete dobila tudi uradno potrdilo. Zanima me, ali se mi bo to lahko v prihodnosti štelo med točke za napredovanje ali se te točke prične nabirati šele po pridobljenem magistrskem nazivu ali po opravljenem strokovnem izpitu.

Hvala za pomoč.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem lahko uveljavljala vse tocke pridobljene pred diplomo in strokovnim. Na ministrstvu so mi rekli, da vse velja.
Po moje bi to tudi moralo. Jaz sem sicer takrat bila zposlena kot uciteljica. Za vsaki slucaj pa preverite na ministrstvu.
 
Super, hvala za odgovor.
Kjnaclov, ste potem kaj ugotovili? Kaj so vam odgovorili na ministrstvu?
Jaz sem na magistrskem študiju na pedagoški fakulteti (nisem še zaposlena) in me zanima ali se mi bo eno izobraževanje, ki bi se ga udeležila letos, štelo za drugo leto, ko se bom zaposlila. Morda kdo ve?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje se je odvila javna razprava o predmetniku osnovne...
Odgovori
0
Ogledi
304
Živijo, odhajam iz šole. S 1. septembrom začnem delati drugje. Zanima me, kdaj naj to povem...
Odgovori
1
Ogledi
1.858
  • Članek
Vlada je objavila šolski koledar za šolsko leto 2023/2024. Pouk se bo začel v petek, 1...
Odgovori
0
Ogledi
284
  • Članek
Mladi imajo še danes možnost nabiranja informacij o nadaljnjem šolanju. Za lažjo odločitev so na...
Odgovori
0
Ogledi
77
  • Članek
Po še nerešenem zapletu ob glasovanju o dopolnilu k zakonu o izvrševanju proračuna bo DZ...
Odgovori
0
Ogledi
269
  • Članek
Vabljeni na srečanje iz serije spletnih dogodkov »Vključi (v)se v Erasmus+. Dogodek bo posvečen...
Odgovori
0
Ogledi
281
  • Članek
Priročnik o duševnem zdravju, ki ga učitelji te dni razdelujejo učenkam in učencem devetega...
Odgovori
0
Ogledi
320

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu