Točkovanje predavanja - seminarjev

Trenutno berete:
Točkovanje predavanja - seminarjev

Pridružen
17. maj 2021
Prispevki
1
Pozdravljeni, ali mi lahko kdo pomaga kam naslovim naslove seminarjev, predavanj katere sem obiskovala in niso bili objavljeni v Katis-u, da izvem koliko so točkovani ali je točkovanje zgolj samo glede na časovno trajanje predavanja? Še eno vprašanje - če kdo ve v prejšnji službi (izven šolstva) sem obiskovala projektno izobraževanje za pridobitev mentorskih kompetenc in sem zaključila izobraževanje že ko sem bila na delovnem mestu v šolstvu vendar še brez strokovnega izpita, ki sem ga opravila kasneje. Ali se mi bo to izobraževanje upoštevalo? Imam še kar nekaj drugih izobraževanj iz področja mentorstva izven šolstva, pred zasedbo delovnega mesta v šolstvu ali lahko tudi računam na pridobitev točk?? Hvala za odgovor.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Od 16. 10. 2023 do 20. 10. 2023 je od 19.00 do 20.30 v virtualnem okolju potekal že 3. teden...
Odgovori
0
Ogledi
272
  • Članek
V tednu od 5. 6. 2023 do 9. 6. 2023 je potekal Teden digitalnega izobraževanja, kjer so...
Odgovori
0
Ogledi
354
  • Članek
V tednu od 5. 6. 2023 do 9. 6. 2023 je potekal Teden digitalnega izobraževanja, kjer so...
Odgovori
0
Ogledi
547

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu