Napredovanje v naziv – drugo delovno mesto

Trenutno berete:
Napredovanje v naziv – drugo delovno mesto

Pridružen
31. jan 2019
Prispevki
1
Pozdravljeni!

Eno vprašanje glede napredovanja v naziv. Imam 8 let delovne dobe v šolstvu kot strokovni delavec na projektih, kjer sem delal na projektih, izobraževanje brezposelnih oseb ... S 1. 3. 2019 se mi obeta sprememba pogodbe o zaposlitvi na drugo delovno mesto organizator izobraževanja odraslih.

Iz časa prejšnje zaposlitve kot strokovni delavec, kjer nisem mogel napredovati v naziv (plačna skupina J) imam ogromno potrdil in točk in me zanima ali lahko kar ob novi zaposlitve dam vlogo za napredovanje v naziv, mentor, svetovalec (izredno)? Se mi vsa ta stara potrdila in točke sploh štejejo ali pa bom moral od marca, ko se bom zaposlil kot organizator izobraževanja na novo zbirati potrdila, točke? Na prejšnjem delovnem mestu sem namreč opravljal iste naloge kot jih bom na novem delovnem mestu organizator izobraževanja odraslih.

Hvala za odgovor.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
1.824
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.443
Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
498
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.138
  • Članek
EU Code Week je s februarjem 2024 pričel z zbiranjem prijav za pridobitev naziva »Code Week...
Odgovori
0
Ogledi
167
  • Članek
Nacionalna agencija Republike Slovenije za kakovost v visokem šolstvu je 8. 5. 2023 na svoji...
Odgovori
0
Ogledi
464

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu