Prva zaposlitev v šoli s 5 leti delovne dobe

Trenutno berete:
Prva zaposlitev v šoli s 5 leti delovne dobe

Pridružen
15. jun 2020
Prispevki
2
Pozdravljeni, imam nekaj več kot 5 let delovne dobe, zaposlena sem bila izven šolstva. Zanima me, v kateri razred bi padla ob prvi zaposlitvi v šoli. Kljub 5 letom delovne dobe v 32. (učitelj začetnik)? In bi torej v višji naziv lahko napredovala po 4 letih? V višji razred pa že prej? Hvala za pomoč in lep dan.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ja, spadaš v 32. razred. V bistvu spadaš v razpon razredov za UČITELJA ZAČETNIKA. Ko boš v šolstvu pridobila ustrezne točke, lahko napreduješ v naziv mentor, drugače pa znotraj enega naziva napreduješ po plačnih razredih mislim da z delovno dobo in letno oceno ravnatelja.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
147
  • Članek
Raziskovalno-razvojna enota predšolske vzgoje Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem...
Odgovori
0
Ogledi
160
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
256
Pozdravljeni, Zanima me, kako je v praksi s tem, če si zaposlen kot svetovalni delavec za 16 ur...
Odgovori
0
Ogledi
747
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje omogoča uporabo pripomočka KOBI v šoli za učenje in...
Odgovori
0
Ogledi
31
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
65
  • Članek
Poslanci so s 46 glasovi za in 24 glasovi proti sprejeli novelo Zakona o osnovni šoli. Ta...
Odgovori
0
Ogledi
74

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu