[arhiv] Brezplačna strokovna pomoč

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Zaklenjeno
  • Ne prezri
Trenutno je izvajanje brezplačne strokovne pomoči pri slovenščini ustavljeno. V tem podforumu ni mogoče objavljati novih prošenj za pomoč...
Odgovori
0
Ogledi
9.860
  • Zaklenjeno
Spoštovani, eno od vprašanj v katalogu se nanaša tudi na naslednje pojme: opis, poročilo, definicija, razlaga, utemeljitev. Kakšna je razlika med...
Odgovori
0
Ogledi
3.830
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Imam dilemo. Vem, upam, da pravilno, da se moško ime Vlado sklanja: Vlado, Vlada, Vladu ... Znanka me prepričuje, da se sklanja...
Odgovori
0
Ogledi
6.295
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, prosim za pomoč. Zasledila sem vprašanje: katere NAPAKE si lahko privoščimo pri knjižno pogovornem jeziku in katere si ne smemo...
Odgovori
0
Ogledi
2.069
  • Zaklenjeno
Zanima me kako je pravilno. Na televiziji voditelji uporabljajo mgla.Se opravičujem za zapis, ne najdem pravilnega znaka.
Odgovori
2
Ogledi
5.895
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Prosim za pomoč in razlago o tej dilemi. Hvala in lep pozdrav.
Odgovori
1
Ogledi
2.373
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Prosila bi Vas če mi lahko pojasnite kateri so najpomembnejši priročniki? SSKJ, Slovenska slovnica, Slovenski pravopis in...
Odgovori
1
Ogledi
3.887
  • Zaklenjeno
Ne vem , kako naj poiščem odgovor na vprašanje: Nevizualne prvine govora so? Hvala
Odgovori
1
Ogledi
3.818
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, zanima me, ali je sprejemljivo uporabljati vprašaj kot nekončno ločilo, torej med naštevanjem vprašalnih povedi, npr: Učencu...
Odgovori
0
Ogledi
2.285
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, vprašanje na to temo je že bilo zastavljeno. Če sem torej prav razumela, moram v pripravi zapisati powerpoint z malo, ker ne govorim...
Odgovori
0
Ogledi
2.257
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Zanima me, kako uporabljamo ločila v tabelah? Ali pišemo končna ločila? Kako je z uporabo velike oz. male začetnice? V naprej...
Odgovori
0
Ogledi
2.762
  • Zaklenjeno
Spoštovani, vljudno vas prosim za hitro pomoč, saj imam strokovni izpit jutri popoldan. Pravkar sem namreč v pripravi naletela na dilemo, ki je...
Odgovori
2
Ogledi
3.400
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Ne vem, če se odgovarja tudi na takšne dileme, a bom vseeno predstavila problem. Med kolegi se je razvnela debata o tem, kje...
Odgovori
2
Ogledi
2.901
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, zanima me, ali pri zapisu kraja Šmarje Sap uporabimo vezaj? Na fakulteti so nas učili, da se pri zapisu Ljubljana Polje ne...
Odgovori
0
Ogledi
2.273
  • Zaklenjeno
prosim za pomoč, nujno: kaj naj bi bila karakteristika nadrealizma oz .modernizma poo kateri se modernizem razlikuje od nadrealizma in avantgarde...
Odgovori
0
Ogledi
2.131
  • Zaklenjeno
Spoštovani, v katalogu znanj za slovenščino sem zasledila vprašanje: Kako dokažemo, da sta ozki e in široki e različna glasova? Prosila bi za...
Odgovori
3
Ogledi
6.607
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, učim se za strokovni izpit, ki ga bom imela prihodnji teden. Zanima pa me vprašanje: Kaj je razlika med številom in števko...
Odgovori
3
Ogledi
15.092
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Prosila bi samo za razlago zakaj masila ne spadajo pod zvocne prvine govora? Kam pa potem spadajo: pod vidne prvine, pod prazne...
Odgovori
1
Ogledi
3.181
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, zanima me, kaj bi naj odgovorila na vprašanje glede pomena zvočne vsebine :confused: Hvala in lep pozdrav! *opomba: na temo bo...
Odgovori
1
Ogledi
4.735
  • Zaklenjeno
Spoštovani, že nekaj dni si v kolektivu izmenjujemo mnenja, kako se pravilno reče, pet je večje kot/od tri. Hvala za odgovor in lep pozdrav...
Odgovori
2
Ogledi
2.953
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, med vašimi odgovori sem našla podatek, da Pasivizacija učencev izhaja iz enosmerne komunikacije (ob učiteljevi enosmerni razlagi...
Odgovori
2
Ogledi
4.272

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu