Eurydice Slovenija Strokovni posvet ABC bralne pismenosti 2023

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Strokovni posvet ABC bralne pismenosti 2023

V Centru za spodbujanje bralne pismenosti v Mariborski knjižnici pripravljajo strokovni posvet ABC bralne pismenosti V, s katerim želijo iz različnih vidikov osvetliti branje, bralno pismenost in bralno kulturo. Letošnja tema je družinska pismenost.

Dogodek bo potekal na spletu, med 2. in 5. oktobrom 2023, od 16. in 19. ure. Namenjen je strokovnim delavcem v vrtcih, šolah in knjižnicah ter drugi zainteresirani javnosti.

  • 2. 10. | PIRLS, PISA, PIAAC
  • 3. 10. | družinska pismenost
  • 4. 10. | pravljice za romske otroke, Akcijski načrt k Nacionalni strategiji za razvoj bralne pismenosti 2019-203, uporaba spletne strani za družinsko pismenost
  • 5. 10. | pomoč založnikov pri razvijanju bralne pismenosti

Zbiranje prijav na spletni dogodek poteka od 4. do 29. septembra. Prijaviti se morate za vsak dan posebej. Prijavljeni udeleženci prejmejo potrdilo o udeležbi.

Vir in več informacij: Mariborska knjižnica, september 2023

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani obeležujejo 50 let študija andragogike. V...
Odgovori
0
Ogledi
348
  • Članek
V okviru Kulturnega bazarja v regiji bo v sredo, 11. oktobra, v Gledališču Koper potekal...
Odgovori
0
Ogledi
421
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
727
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
478
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
460
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
423
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
394

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu