Ure za strokovni izpit - specialna pedagoginja, dodatna strokovna pomoč (DSP)

Trenutno berete:
Ure za strokovni izpit - specialna pedagoginja, dodatna strokovna pomoč (DSP)

Prispevki
1
Pozdravljeni.
Sem specialna pedagoginja, zaposlena kot izvajalka dodatne strokovne pomoči (dsp). Zanima me ali se mi za pristop k strokovnemu izpitu štejejo ure, ki sem jih opravila preden sem magistrirala. Imela sem torej naziv diplomirana profesorica specialne in rehabilitacijske pedagogike. Magistrirala sem pred 14 dnevi in me zanima ali lahko sedaj takoj opravljam nastope in se potem pristopim k strokovnemu izpitu ali se mi morda do sedaj opravljeno delo (Zaposlena sem 4 leta.) ne šteje?
Že vnaprej hvala za informacije.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena,
vse do sedaj opravljeno delo se ti šteje. Že naslednji dan, ko magistriraš lahko opravljaš nastope.
Preverjeno iz strani ministrstva, saj sem bila sama v enaki situaciji.
V enem tednu sem magistrirala, opravila 5 nastopov, ter se prijavila na strokovni izpit.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
666
Lepo pozdravljeni vsi skupaj, zanima me, če ima kdo izmed vas kakšne zapiske/podlage/vprašanja...
Odgovori
0
Ogledi
125
Pozdravljeni, je mogoče,kdo tukaj,ki mu ni uspelo v celoti naredit izpita včeraj 2.7.2024...
Odgovori
1
Ogledi
462
Hyla imam vprašanje Jaz imam izpit 24.6. Zanima me, če ima kdo vprašanja na to komisijo: Beba...
Odgovori
2
Ogledi
524
  • Vprašanje
Pozdravljeni! Je kdo na forumu imel za izpraševalko go. Marjeto Bizjak? Kakšna vprašanja...
Odgovori
0
Ogledi
274
  • Zaklenjeno
  • Vprašanje
Strokovni izpit: - predsednik-izpraševalec za predpise: dr. Jurij Šink, - izpraševalka za...
Odgovori
1
Ogledi
463
  • Vprašanje
Imam datum za opravljanje strokovnega izpita na področju izobraževanja odraslih. Potrebovala bi...
Odgovori
0
Ogledi
376

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu