Strokovni izpit za strokovne delavce s področja športa

Trenutno berete:
Strokovni izpit za strokovne delavce s področja športa

Pridružen
28. jan 2011
Prispevki
7
Dober dan.

Naslednji teden imam izpit s področja športa. Opravljati bom moral samo predpise s področja športa. Ustavo in slovenščino imam priznano, ker sem že opravil strokovni izpit iz vzgoje in izobraževanja. Prosil bi, če bi mi lahko kdo posredoval informacijo kateri zakoni, pravilniki in uredbe pride v poštev pri predpisih s področja športa, ter čemu se daje največji poudarek.

Hvala.

LP,
Dejan
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: Strokovni izpiz za strokovne delavce s področja športa

Morda bo še najbolje, da se obrnete direktno na MŠŠ.

Kontaktna oseba na MŠŠ za strokovne izpite:

Kristina Kaučič

tel.: (01) 400 54 62

e-pošta: [email protected]
Vesel bom, če nam sporočite, kaj menijo oni. JC_ThankYou.gif
 
Re: Strokovni izpiz za strokovne delavce s področja športa

Spoštovani!

Mene zanima ena zadeva, mogoče je že kje pisalo pa sem spregledala. Zanima me, kako je z opravljanjem strokovnega izpita za šport. Ali je nujno, da si študiral na Fakulteti za šport ali pa lahko izpit opravlja tudi nekdo z druge fakultete? Jaz namreč študiram na Pedagoški fakulteti in me zanima, kako je s temi pogoji za opravljanje strokovnega izpita za šport.

Hvala za razumevanje.

Le pozdrav
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
528
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
351
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.624
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
984

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu