OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT - pomočnik vzg. (julij, 2023)

Trenutno berete:
OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT - pomočnik vzg. (julij, 2023)

Pridružen
21. maj 2023
Prispevki
1
1. Ustava (izpraševlka dr. Andreja Kurent):
- veje oblasi (katere, sestava, naoge)
- domnevna nedolžnost.

2. Predpisi (izpraševalka Vida Starič):
- starostni oddelki (vse o tem; katere poznamo, število otrok, ...) Dodatno vprašanje: do kdaj mora otrok napolniti starost npr.3, da spada v skupino 3-4? Nisem vedela, odgovor je do konca leta (december).
- tehnična ureditev na igrišču (vse o tem; ograja, teren, dostop do vode, ...)
- napredovanje v nazive (našteti vse nazive, kdo naziv odobri - torej kam je potrebno poslati pogoje) Nisem vedela zadnjega naziva, pa tudi točno na koga naslovimo, ko pošiljamo zahtevek za napredovanje (oddelek pristojen za predšolsko vzgojo).

3. Sovenski jezik (izpraševalka Aleksandra Jurman):
- ločila,
- pedagoški govor.

Vse je potekalo zelo hitro in korektno, ker sem bila pripravljena. Učila sem se iz zakonov ter pregledala vsa vprašanja iz tega foruma od leta 2020 in je bilo dovolj. Srečno!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
724
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
472
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
456
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
421
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
389
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
2.062
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.113

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu