Nastopi za strokovni izpit

Trenutno berete:
Nastopi za strokovni izpit

Pridružen
6. apr 2011
Prispevki
5
Pozdravljeni!

Zanima me ali je možno, da imaš pri nastopih za strokovni izpit tudi somentorja?namreč naredila sem nastope, sedaj smo pa ugotovili, da učiteljica, ki mi je bila mentor, ne ustreza kriterijem, bi mi pa lahko bila mentor ena druga na šoli. Sedaj pa da nastopi ne bi šli v nič, a je možno to drugo učiteljico kar dopisat kot somentorja?namreč DSP-je v osnovi izvajata obe. Ali je bolje še enkrat naredit nastope?

hvala za odgovore že vnaprej

tincabinca
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za siguren odgovor vam predlagam direkten kontakt na MŠŠ:

Kristina Kaučič

tel.: (01) 400 54 62

e-pošta: [email protected]


Bolje je povprašati tam, kjer se s tem ukvarjajo, saj gre za specifično situacijo. Se pa priporočam za odgovor, ki ga boste prejeli na MŠŠ. JC_ThankYou.gif
 
Odg: nastopi za strokovni izpit

Pozdravljeni!

Sicer še nisem uspela prit do strokovnega, ampak posredujem odgovor prejet na MŠŠ. Situacija ni problematična, lahko se opravijo nastopi tudi pri drugi osebi, če je mentor zraven. Poročilo pa potem napiše mentor, četudi so se nastopi izvajali pri drugi osebi.Važno je le, da so papirji ustrezno izpolnjeni, da tudi ravnatelj stvari podpiše, oni pa potem na šolo ne preverjajo, kaj je dejansko bilo in kaj ne.

lep pozdrav,
tincabinca
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, na OŠ delam že dve leti, zato imam pedagoških ur za strokovni izpit več kot...
Odgovori
0
Ogledi
692
Jaz pa bi imela vprašanje glede nastopov, ki jih damo zraven k prijavi na strokovni izpit...
Odgovori
0
Ogledi
1.155
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
351
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
296

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu