Napredovanje v nazive - referati, predavanja...

Trenutno berete:
Napredovanje v nazive - referati, predavanja...

Pridružen
7. maj 2014
Prispevki
1
Naziv
učiteljica
Zavod
OŠ Draga Bajca Vipava
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,
pripravljam dokumentacijo za napredovanje v naziv svetovalec in imam nekaj vprašanj.

- Kako se loči organizirano izobraževanje, konferenca, simpozij....? A je to odvisno samo od naslova strokovnega srečanja ali od organizatorja?
- Kakšna je razlika med samostojnim referatom in predavanjem / delavnico?
(npr: predstavitev učbeniškega gradiva preko založbe na drugi šoli / predstavitev primera dobre prakse - dan jezikov / analiza našega sistema poučevanja jezikov in primer vpeljevanja novega jezika preko interesne dejavnosti)

- Na šoli že več let organiziram oziroma koordiniram tečaj angleščine, ki ga izvaja zunanji izvajalec iz Velike Britanije. Tečaj sicer traja en teden, vendar je s tem delo čez celo leto (predstavitve, roditeljski sestanek, obveščanje staršev, medijev, poročila, organizacija skupin, prehrane, prireditve....). To ni tečaj samo za učence naše šole, ampak se ga udeležujejo učenci več različnih šol (tudi več kot 100 učencev).
Kaj menite, kam bi to spadalo - mednarodni projekt (člen 20 - b - 7)? Enotedensko gostovanje tuje šole najbrž ni, ker ne gre za učence iz tujine? Podobno bi bilo raziskovalnemu taboru (20 - b - 34)? Sem pisala tudi na ministrstvo, podrobno opisala moje delo, vprašala, če bi lahko šlo za projekt - odgovor, da se bo presojalo ob vložitvi...

Če imate z napisanim kakšne izkušnje in ste jih pripravljeni deliti, bi vam bila zelo hvaležna.

Lep pozdrav
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
501
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
1.825
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.138
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.444
  • Vprašanje
Po novem pravilniku napredovanja me zanima, ali se mi šteje delovna doba, ko sem v šoli...
Odgovori
0
Ogledi
1.071
  • Članek
V Uradnem listu je objavljen Pravilnik o napredovanju zaposlenih na področju vzgoje in...
Odgovori
0
Ogledi
1.238
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
728

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu