Napredovanje v primeru kratke prekinitve

Trenutno berete:
Napredovanje v primeru kratke prekinitve

Pridružen
20. jan 2023
Prispevki
1
Pozdravljeni,
imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko prekinitev dela (1,5 meseca), ker sem nadomeščala in se je delavka vrnila. Vseeno sem imela do zdaj vsako leto ocenjena. Ali mi bo letos v novembru lahko priznano napredovanje za dva plačna razreda? Dobila sem pomanjkljive informacije s strani vodstva, zato se obračam tu, ker ne najdem zapisa v pravilniku.
Hvala in lep pozdrav!
 
Jaz bi rekel, da se vam prizna. Saj imate 3 ocene. Sicer vas tudi ocenili ne bi, ker doba ni bila ustrezno dolga.
 
Podpri 0
Pozdravljeni.
Če imate tri ocene, je to dovolj.
Višina napredovanj pa je odvisno od št. doseženih točk in od preteklih napredovanj.
Ali lahko napredujete za dva plačna razreda pa se odloči ravnatelj, ne glede na prej zapisano.
Več piše v aktih.
 
Podpri 0
Dvomim da bo slo skozi. Jaz sem imela 7 dnevno prekinitev in nisem mogla uveljavljati ocen, ki sem jih dobila pred prekinitvijo.
 
Podpri 0

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
879
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
2.310

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu