Napredovanje v naziv in nakazilo

Trenutno berete:
Napredovanje v naziv in nakazilo

Pridružen
13. feb 2019
Prispevki
1
Pozdravček,

v vzgoji in izobraževanju sem že 10 let. Junija lani sem podala vse potrebno za napredovanje v naziv svetovalec in danes prejela odločbo, da imam naziv od 1.7.2018. Vem, da so izplačila šele z decembersko plačo. Torej to pomeni, da dobim povračilo za nazaj?
Je pa še en hakeljc. Od začetka decembra sem na bolniški (nosečnost). Po zadnji plačilni listi sodeč sem bila v breme delodajalca do vključno 11.1.2019, po tem datumu me plačuje zavod, ki za osnovo jemlje moje plače v letu 2018 in se mi napredovanje ne upošteva. Kaj je pa z decembrom in delčkom januarja? Ker se šteje boleznina 80% plačilnega razreda 34, v katerem sem bila, pa vendar bi s pridobljenim nazivom morala biti 36 (oziroma 37, po napredovanju s 1.1.2019 za tista 2 tedna?)?
Hvala in prijeten dan,
Barbara
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
1.825
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.444
Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
501
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.138
  • Članek
EU Code Week je s februarjem 2024 pričel z zbiranjem prijav za pridobitev naziva »Code Week...
Odgovori
0
Ogledi
167
  • Članek
Nacionalna agencija Republike Slovenije za kakovost v visokem šolstvu je 8. 5. 2023 na svoji...
Odgovori
0
Ogledi
464

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu