Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2018"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2018"

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Mislim da bomo čakali do konca...nič ne bo da bi kaj prej zvedeli in upam da vsaj naslednji teden do petka... je pa res,da he Cerar odstopil in upam da ne bo to imelo kakšnega vpliva...ker on je tak odstopil,ko je že skoro vse bilo zaključeno...upam...
 
Tisti ki ste zaposleni ali ste že obvestili vašega delodajalca, da mogoče več ne bote delali ali še bote počakali do objave rezultatov?
 
Tisti ki ste zaposleni ali ste že obvestili vašega delodajalca, da mogoče več ne bote delali ali še bote počakali do objave rezultatov?
Ja kolko jaz vem če si zaposlena imaš odpovedni rok...in izkoristiti moraš stari dopust in sorazmerni delež novega... je pa drugo če delaš preko študenta...
 
Katja Kovač mi je odgovorila da bodo ta teden zavodi dobili sklepe...tako da držimo pesti da nam uspe...
 
Nazadnje urejeno:
Ja seveda, da bodo ta teden. Saj imajo časa samo do 23. marca :) Sploh ne razumem, kako niti danes ne vedo, na kater dan planirajo dat ven odločbe :D
 
Oni že vedo samo nič ne povejo. Rekla je še,da naj kontaktiram zavod...in kaj naj zdaj vsaki dan kličem...mislim da bi bilo lažje in lepše,če bi rekli datum in bi mi svoj zavod poklicali in bi bilo to to...jaz tudi ne razumem...
 
Kr neki..men je napisala da po navadni pošti (lani pa so po elektronski dobili) in da bodo poslali ko bodo vsi sklepi napisani...halo po skoraj dveh mesecih kao nimajo napisano....
 
In če bodo po pošti poslali bo to ravno v petek 23.3 ko jim poteče rok...tako da ni pričakovat kaj prej
 
Najbrž bojo res čakali do zadnjega z rezultati. Ne vem čemu taka skrivnost kdaj bodo znani.
 
Če bojo res pošiljali po klasični pošti, je možno, da bodo oddajali šele v petek. Za nas to pomeni, da bodo rezultati na šoli šele naslednji ponedeljek.
 
Če bojo res pošiljali po klasični pošti, je možno, da bodo oddajali šele v petek. Za nas to pomeni, da bodo rezultati na šoli šele naslednji ponedeljek.
Saj bodo zagotovo ravnatelji zavodov prej obveščeni in nas bodo zagotovo obvestili.
 
Saj, če prav razumem, bodo ravnatelji obveščeni po klasični pošti. Mi ne dobino ničesar 😉
 
Pozdravljeni...jaz ze vem-moj zavod je bil izbran...koncno je za mano cakanje in trepet...srecna fuuull...
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
226
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
54
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
332
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
145
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
231
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport je v rubriki Javne objave z dne 12...
Odgovori
0
Ogledi
166
  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
136

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu