Delovni zvezki

Trenutno berete:
Delovni zvezki

Pridružen
31. jul 2023
Prispevki
21
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni. Kje najdete odgovore na vprašanja glede delovnih zvezkov, npr.:
- kako je z delovnimi zvezki v 1. VIO;
- ali tudi te potrdi svet staršev;
- ali morajo biti delovn zvezki potrjeni s strani strokovnega sveta
ipd.
 
Dobro vprašanje, tudi jaz tega nisem nikjer našel, predvidevam pa, da strokovni svet, saj potrjuje praktično vse, programe, predmetnik, učne načrte, učbenike...

Zanima me, kako se učite te naloge posameznih oragnov in naloge recimo ravnatelja, sveta staršev, inšpekcije, kaj vse je v vzgojnem načrtu... a to vse na pamet in znate v nulo, ali pač tak na splošno taglavne in bolj opisati? To je toliko snovi, da si je nemogoče zapomniti vse dobesedno, vsaj meni ne gre in mi pada volja do učenja.
 
Podpri 0
Če komu pomaga, sem govorila s knjižničarko, ki pravi:
- delovni zvezki v 1. VIO so brezplačni;
- ni potrebno potrditve s strani strokovnega sveta, strokovni aktiv učiteljev jih predlaga ravnatelju, ravnatelj mora dobiti soglasje sveta staršev.

Naloge organov ipd. se poskušam naučiti na pamet, kolikor gre s povezovanjem s prakso. In ne, zagotovo ne znam vsega v nulo. Ja, se strinjam, da je snovi ogromno. Po najboljših močeh, pa bomo videli, če bo šlo! :)
 
Podpri 0
Iz česa se pa učite, samo iz teh zapiskov na tem forumu? Pri določenih zadevah bi potreboval dodatno razlago, ker mi dela težave, predvsem ti ostrivci, krativci, strešice, ne razumem tega, slišim pa tudi ne, ker nimam posluha. Edino naglas ugotovim, kateri zlog oz. samoglasnik je naglašen.
 
Podpri 0

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu