Diferencialni izpit-dvopredmetni učitelj

Trenutno berete:
Diferencialni izpit-dvopredmetni učitelj

Pridružen
7. sep 2024
Prispevki
1
Hej,
imam vprašanje pa nikjer nisem se zasedila tocnega odgovora in upam da lahko kdo tukaj pomaga.
Torej, zakljucujem studij dodiplonski mikrobiologije (3+2) in bi se po diplomi rada vpisala na Pef na program dvopredmeti učitelj kemija-biologija (4+1).
Vem da bom morala opraviti diferencialne izpite, predvidevam da za 60kt, saj je stuktura studija drugacna.

Me pa zanima ce je kdo ze delal diferencialne izpite za program dvopredmetni ucitelj, in ce morda kdo ce koliko priblizno stanejo diferencialnci na pef, saj je na vsaki fakuleti malo drugace.
Se mi sploh splaca opraviti toliko diferenicalnih izpitov?

Hvala za odgovore! :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni. V kratkem me čaka izpit, pa me zanima če bi bil kdo pripravljen podelit kakšne...
Odgovori
0
Ogledi
123
Prosila bi za pomoč... Prosila bi za vprašanja od: Izpraševalka za slovenščino: Marjana Rojc...
Odgovori
4
Ogledi
198
Pozdravljeni. Prosila bi za vprašanja od leta 2022 -2024 za pomočnico vzgojitelja. Napišite kaj...
Odgovori
0
Ogledi
486
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, če kdo potrebuje gradivo (v fizični obliki) za strokovni izpit, naj mi pošlje...
Odgovori
1
Ogledi
366
Lepo pozdravljeni vsi skupaj, zanima me, če ima kdo izmed vas kakšne zapiske/podlage/vprašanja...
Odgovori
1
Ogledi
490
IZPIT O PREKRŠKIH...zanimajo me izkušnje....s tem izpitom, je kdo že delal?lp;)
Odgovori
0
Ogledi
457
Pozdravljeni, je mogoče,kdo tukaj,ki mu ni uspelo v celoti naredit izpita včeraj 2.7.2024...
Odgovori
1
Ogledi
938

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu