Ali priznajo del izpita?

Trenutno berete:
Ali priznajo del izpita?

Pridružen
3. jul 2017
Prispevki
3
Naziv
prof. slovenščine
Zavod
brezposelna
Področje
  1. Osnovna šola
Zanima me, če je med vami kdo (ali pozna koga), ki je pred opravljanjem izpita iz VIZ že opravil strokovni izpit iz primerljivega področja in so mu priznali prvi del izpita (Ustava, EU ...). Sama imam opravljen izpit iz socialnega varstva. Seveda sem se obrnila na ministrstvo, kjer pričakovano nisem dobila konkretnega odgovora, pač pa da je sicer možno, vendar o tem odloči minister, in sicer na moj predlog, ki ga podam šele ob prijavi na izpit. To se mi zdi prepozno glede na to, da lahko dobiš datum že kake tri tedne po prijavi.

Hvala za pomoč

Tanja
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Potencialna grožnja z napadom na eno od šol je odprla vrsto vprašanj, med drugim tudi, kakšne...
Odgovori
0
Ogledi
69
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
504
  • Članek
Evropska komisija je začela uradne postopke za oceno, ali je X morda kršil zakon o digitalnih...
Odgovori
0
Ogledi
185
  • Članek
Ravnatelji podpirajo predlog enoletne pripravljalnice za učence priseljence, ki slovenskega...
Odgovori
0
Ogledi
398
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
502
  • Članek
V enournem spletnem seminarju dr. Benjamin Lesjak, sodelavec Safe.si, pravnik in predavatelj na...
Odgovori
0
Ogledi
172
  • Članek
V okviru letošnje Safe.si kampanje Nazaj v šolo, ki je posvečena problematiki pomanjkanja spanja...
Odgovori
0
Ogledi
292

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu