Nove objave

  • Zaklenjeno
Vse zelo prijazne. Med zagovorom nisem imela nobenega strahu, z njimi sem se pogovarjala...
Odgovori
1
Ogledi
47
  • Članek
Danes, 5. oktobra, obeležujemo svetovni dan učiteljev! Ob svetovnem dnevu učiteljev se...
Odgovori
0
Ogledi
34
  • Članek
V Sloveniji je število učencev na učitelja pod povprečjem OECD-ja v osnovnih šolah, nad...
Odgovori
0
Ogledi
31
  • Članek
Zaradi pomanjkanja kadra v vzgoji in izobraževanju se slabša kakovost, pravih rešitev ni...
Odgovori
0
Ogledi
35
  • Članek
Šolskost naše vzgoje in izobraževanja se zrcali tudi v izbiri kandidata za novega ministra...
Odgovori
0
Ogledi
34
  • Članek
Vabljeni na delavnici o poučevanju varnosti na spletu z uporabo izobraževalnega orodja...
Odgovori
1
Ogledi
446
  • Članek
Spoštovani,pošiljamo vam zbir povezav na novice, ki jih lahko sproti spremljate na spletnih...
Odgovori
0
Ogledi
40
  • Članek
"Pomembno mi je, da dijaki vidijo, da sem samo človek, da nisem popoln učitelj, da moje znanje...
Odgovori
0
Ogledi
28
  • Članek
Na podstrani Vlade RS so med 27. septembrom in 3. oktobrom 2024 objavljena sporočila za javnost...
Odgovori
0
Ogledi
43
  • Članek
"Na osnovi dosedanjega dela v slovenskem šolskem prostoru sem prepričan, da je slovenski šolski...
Odgovori
0
Ogledi
41
Uradni list Republike Slovenije št. 84/2024 z dne 2. oktobra 2024 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
83
Strokovni aktivi upošteva se vodenje strokovnega aktiva skladno z delovnim mestom, za katerega...
Odgovori
0
Ogledi
107
Strokovni članki enakovredno vrednotenje strokovnih člankov ne glede na to ali so objavljeni v...
Odgovori
0
Ogledi
72
Delo v razvojno raziskovalnih projektih Za 3 točke se vrednoti tri leta dela v razvojno...
Odgovori
0
Ogledi
71
Predlog za napredovanje strokovnega delavca v naziv praviloma vlaga ravnatelj, in sicer tekom...
Odgovori
0
Ogledi
73
Pogoji iz 28. in 29. člena pravilnika veljajo za strokovne delavce, ki so naziv svetnik...
Odgovori
0
Ogledi
75
Kadar napredovanje strokovnega delavca predlaga ravnatelj/direktor se priloži: za naziv...
Odgovori
0
Ogledi
50
  • Ne prezri
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1.606
Ogledi
283.509
  • Ne prezri
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1.484
Ogledi
266.622

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dobrodošli na

Registrirani uporabniki Foruma Mladi učitelj imajo več ugodnosti.
Vabljeni k brezplačni registraciji in uporabi foruma!

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Nazaj
Na vrhu