Prva zaposlitev na področju VIZ (pripravništvo)

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni! Ali morda kdo ve ali se bo letos izvajal projekt Učim se biti učitelj? Kdaj se običajno razpišejo mesta? Letos namreč zaključujem...
Odgovori
1
Ogledi
2.143
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v osnovnih šolah, šolah in zavodih za vzgojo in izobraževanje otrok in...
Odgovori
5
Ogledi
2.815
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k strokovnemu izpitu. Koliko ur povprečno na dan ste delale...
Odgovori
0
Ogledi
1.112
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v vrtcih, ki so vpisani v razvid za opravljanje dejavnosti vzgoje in...
Odgovori
0
Ogledi
854
Pozdravljeni. Ena izmed nalog pripravnika (plačano pripravništvo) je tudi vodenje dnevnika pripravnika. Ima kdo kakšno izkušnjo v kakšni obliki...
Odgovori
0
Ogledi
1.476
Pozdravljeni. Danes sem prejela odgovor o dopolnitvi vloge za prijavo na pripravniško mesto svetovalni delavec, ker s svojo izobrazbo ne...
Odgovori
3
Ogledi
3.052
Pozdravljeni, ker bom v prihodnjem šolskem letu prvič poučevala psihologijo v SŠ (2. in 4. letnik) bi iskreno prosila, da mi kdo posreduje svoje...
Odgovori
0
Ogledi
918
Spoštovani, če ste zainteresirani za opravljanje pripravništva na Srednji frizerski šoli Ljubljana, vabljeni, da nam pišete na...
Odgovori
0
Ogledi
1.757
Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport razpisuje pripravniška mesta v vrtcih, osnovnih šolah, osnovnih šolah s prilagojenim programom...
Odgovori
0
Ogledi
1.965
Pozdravljeni, mi kdo prosim lahko s konkretnimi primeri pove, kaj vse lahko šteješ v III. steber v ILND - nekaj je v pravilnikih, prosil pa bi še...
Odgovori
1
Ogledi
5.630
Živijo, sem diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok, trenutno še brez strokovnega izpita. Mogoče kdo ve, kdaj se odprejo prijave na razpis za...
Odgovori
16
Ogledi
5.176
Zdravo! Posiljala sem prosnje za projekt prva zaposlitev in tako imela nekaj razgovorov v vrtcih. Kaj storiti, ce te v enem vrtcu sprejmejo kot...
Odgovori
1
Ogledi
2.026
  • Vprašanje
Zdravo. Zaposlila sem se v soli kot svetovalni delavec, nadomescanje dolge bolniske, sem brez strok.izpita. Razporejena sem v 32.pl.razred, pri...
Odgovori
0
Ogledi
1.306
  • Vprašanje
Mogoče kdo ve, kako dolgo bo še trajal projekt Učim se biti učitelj? Vem, da je omejen na nekaj let, nikjer pa nisem zasledila, kdaj se zaključi...
Odgovori
4
Ogledi
3.477
Pozdravljeni. Sem ena izmed izbranih kandidatk javnega razpisa "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja". Vsi izbrani kandidati smo...
Odgovori
12
Ogledi
4.272
  • Vprašanje
Pozdravljeni, dobila sem zaposlitev preko projekta "Prva zaposlitev v VIZ". Zahteva se, da vsak mesec napišem neko poročilo, ki ga je potem treba...
Odgovori
0
Ogledi
781
Pozdravljeni! Po poklicu sem pomočnica vzgojiteljica, z decembrom 2020 grem na porodniški dopust. Po porodniškem dopustu bi se rada zaposlila v...
Odgovori
0
Ogledi
2.052
ŠIFRA: 303-20/2020 DATUM OBJAVE: 12. 6. 2020 ROK ZA PRIJAVO: 25. 8. 2020 do 12.00 INSTITUCIJA: Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport...
Odgovori
8
Ogledi
5.852
Je kdo, ki je zaposlen na projektu učim se biti učitelj in mi lahko pomaga pri pisanju mesečnih poročil? Hvaležna bi bila vsake pomoči in...
Odgovori
22
Ogledi
7.388
Pozdravljeni, nedavno sem zaključil s PAI na FF LJ in hočem opravljati pripravništvo kot učitelj zgodovine. Vendar se mi pri tem poraja kar nekaj...
Odgovori
0
Ogledi
905

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu