Zaposlitev v javnem vrtcu- pomočnica vzgojiteljica

Trenutno berete:
Zaposlitev v javnem vrtcu- pomočnica vzgojiteljica

Pridružen
15. okt 2020
Prispevki
2
Pozdravljeni!
Po poklicu sem pomočnica vzgojiteljica, z decembrom 2020 grem na porodniški dopust. Po porodniškem dopustu bi se rada zaposlila v javnem vrtcu kot pomočnica vzgojiteljica. Imam zasebno varstvo otrok na domu, trenutno sem na bolniški. Imam več letne izkušnje z delom z otroki. Prosila bi vas za nasvet.
Hvala za odgovor in vas lepo pozdravljam.
Tina Mlekuš
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, Zanima me, kako je v praksi s tem, če si zaposlen kot svetovalni delavec za 16 ur...
Odgovori
0
Ogledi
754
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija sta v rubrikah Ministrstva za vzgojo in izobraževanje in...
Odgovori
0
Ogledi
46
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in...
Odgovori
0
Ogledi
153
  • Članek
Medicinska sestra, državni uradnik, učiteljica, trgovka in vojakinja. Različne izobrazbe...
Odgovori
1
Ogledi
525
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za javno upravoz dne 1. 6. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
346
Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
250
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
69

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu