Ankete, raziskovalne naloge ...

Ustvarite ankete, ki so vam pomoč npr. pri diplomski nalogi ali kateri koli drugi zadevi, ki je v povezavi s šolstvom.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Ne prezri
Anketo oz. raziskovalno nalogo objavite na ta način: odprite novo temo TUKAJ in izpolnite polje za vnos besedila: naslov ankete oz. naloge...
Odgovori
0
Ogledi
11.072
  • Zaklenjeno
Spoštovani, Sem študentka Pedagoške fakultete Koper – smer predšolska vzgoja. Za potrebe diplomske naloge opravljam anketo in vas prijazno...
Odgovori
0
Ogledi
460
  • Zaklenjeno
Spoštovani, sem študentka psihologije na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani. V okviru magistrskega dela preverjam sodelovanje staršev s...
Odgovori
0
Ogledi
125
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, Pripravila sem anketo na temo zavarovanja. Hvaležna bom vsakemu, ki jo bo izpolnil. Anketa je kratka, zato vam bo vzela največ 3...
Odgovori
0
Ogledi
269
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, smo tri študentke psihologije, ki iščemo udeležence - tujce in Slovence! - zaposlene v Sloveniji, ki bi nam pomagali in rešili našo...
Odgovori
0
Ogledi
430
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, sem študentka ekonomije. V okviru zaključne naloge raziskujem poznavanje trgovanja v Sloveniji. Vabljeni, da izpolnite zelo kratko...
Odgovori
0
Ogledi
558
  • Zaklenjeno
Moje ime je Elena Miševska in sem študentka smeri Specialni in rehabilitacijska pedagogika na Pedagoški fakulteti, Univerze v Ljubljani. Trenutno...
Odgovori
0
Ogledi
660
  • Zaklenjeno
Prosim vas za sodelovanje v anketi z naslovom Učenje na prostem v slovenskih vrtcih, ki je podlaga za mojo magistrsko nalogo na UP PEF. Za...
Odgovori
0
Ogledi
885
  • Zaklenjeno
https://www.1ka.si/a/9a9b6711
Odgovori
0
Ogledi
989
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Sem Karolina Cep, absolventka magistrskega študija na Pedagoški fakulteti v Mariboru, smer razredni pouk. Pripravljam magistrsko...
Odgovori
0
Ogledi
1.512
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, na Fakulteti za upravo smo študentke in študenti v okviru seminarske naloge pri predmetu Metode družboslovnega raziskovanja...
Odgovori
0
Ogledi
452
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, kot študentka Razrednega pouka na Pedagoški fakulteti Maribor izvajam seminarsko nalogo na temo uporabe didaktičnih iger pri...
Odgovori
0
Ogledi
1.349
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, Sem Tamara in pripravljam raziskovalno nalogo z naslovom Vpliv spanja na uspešnost. Namen raziskave je ugotoviti ali se srečujemo s...
Odgovori
0
Ogledi
780
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Sva Matic in Zala, magistra fizike (Fakulteta za matematiko in fiziko – FMF, UNI LJ) in delno zaposlena kot raziskovalca na...
Odgovori
0
Ogledi
1.822
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Vabim vas k reševanju ankete v sklopu moje magistrske naloge. Že v naprej se zahvaljujem za vaše sodelovanje in pomoč Stališča...
Odgovori
0
Ogledi
400
  • Zaklenjeno
Živijo vsi skupaj, potrebujem Vašo pomoč in sicer pri izpolnjevanju kratke ankete, katero potrebujem za izdelavo magistrske naloge , prosim Vas...
Odgovori
0
Ogledi
760
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Vem, da je konec šolskega leta in bi zdej vsi sam vrgli noge v luft in sklopli možgane. Študijsko leto pa se še ni končalo in lovim...
Odgovori
0
Ogledi
603
  • Zaklenjeno
Spoštovani, sem Jaka Klun, magistrski študent Pedagogike na Filozofski fakulteti UL, in trenutno pišem zaključno magistrsko delo. Prosim vas, da...
Odgovori
0
Ogledi
829
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni Za namen moje magistrske naloge zbiramo kandidate, ki so pripravljeni sodelovati v raziskavi o vplivu e-vsebine na znanje o...
Odgovori
0
Ogledi
866
  • Zaklenjeno
https://www.1ka.si/a/8022c661 Pozdravljeni. Prosim za vašo pomoč, pri reševanju te kratke ankete. Vzela vam bo 5minut, anketa je anonimna...
Odgovori
0
Ogledi
573
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, pišem magistrsko nalogo in opravljam raziskavo. Raziskava, ki jo opravljam se osredotoča na učitelje mentorje na osnovni šoli. Vaše...
Odgovori
0
Ogledi
950

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu