Ankete, raziskovalne naloge ...

Ustvarite ankete, ki so vam pomoč npr. pri diplomski nalogi ali kateri koli drugi zadevi, ki je v povezavi s šolstvom.
  • Ne prezri
Anketo oz. raziskovalno nalogo objavite na ta način: odprite novo temo TUKAJ in izpolnite polje za vnos besedila: naslov ankete oz. naloge...
Odgovori
0
Ogledi
6.238
Spoštovani, sem študentka magistrskega študija na Pedagoški fakulteti UM, na Oddelku za razredni pouk in v sklopu zaključnega letnika pripravljam...
Odgovori
0
Ogledi
170
Spoštovani, sem Nina Bergant, študentka Predšolske vzgoje na Univerzi na Primorskem, kjer trenutno zaključujem. V okviru diplomske naloge izvajam...
Odgovori
0
Ogledi
113
Pozdravljeni, sem študentka predšolske vzgoje na pedagoški fakulteti na Univerzi na Primorskem. V okviru diplomske naloge sem pripravila raziskavo...
Odgovori
1
Ogledi
176
  • Zaklenjeno
Spoštovani učitelji in učiteljice. Sem Ingrid Sever, študentka magistrskega študija Poučevanje na razredni stopnji z angleščino na Pedagoški...
Odgovori
0
Ogledi
164
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, Pozdravljeni sem študentka Filozofske fakultete na oddelku za Pedagogiko, kjer trenutno zaključujem svoj študij s pisanjem...
Odgovori
0
Ogledi
208
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, sem študentka podiplomskega magistrskega študija na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem. V zaključnem delu preučujem...
Odgovori
0
Ogledi
549
  • Zaklenjeno
Na Safe.si se trudimo, da bi bila naša spletna stran čim bolj pregledna in uporabna. Vaše mnenje nam je zelo pomembno. Vabimo vas, da izpolnite...
Odgovori
0
Ogledi
134
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Pri Centru za družboslovno informatiko, ki deluje znotraj FDV UL, trenutno delamo na izboljšanju uporabniške izkušnje spletnega...
Odgovori
1
Ogledi
162
  • Zaklenjeno
Spoštovan/-a vzgojitelj/-ica, sem Sanja Zelko, študentka predšolske vzgoje na Pedagoški fakulteti v Mariboru. Pišem diplomsko nalogo z naslovom...
Odgovori
0
Ogledi
190
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Vljudno bi vas prosila, če bi si lahko vzeli pet minutk časa in v celoti rešili tale vprašalnik. Vprašalnik se navezuje na...
Odgovori
0
Ogledi
142
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! V magistrskem delu se ukvarjam z vprašanjem, kako oblikovna podoba reklamnih katalogov vpliva na pozornost in spomin bralcev. Ker...
Odgovori
0
Ogledi
774
  • Zaklenjeno
Spoštovani vzgojitelji in pomočniki vzojiteljev, prosila bi vas, da si vzamete nekaj minut in odgovorite na vprašanja v moji anketi, ki je seveda...
Odgovori
0
Ogledi
405
  • Zaklenjeno
Ste že slišali za igrifikacijo? Razmišljate, da bi jo vključili v vaš pouk, saj se vam zdi, da bi njena uporaba učence motivirala in naredila...
Odgovori
0
Ogledi
226
  • Zaklenjeno
Spoštovani, vsi, ki delate v šolstvu in imate izkušnje s priseljenci lepo vabljeni k izpolnjevanju ankete v okvirju projekta RoMigSc. Rezultati...
Odgovori
0
Ogledi
754
  • Zaklenjeno
Spoštovani vzgojitelji predšolskih otrok - drugega starostnega obdobja! Prosim Vas, da si vzamete nekaj minut časa in izpolnite spodnjo anketo...
Odgovori
0
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Za potrebe magistrskega dela potrebujem informacije o delu učiteljev z nadarjenimi učenci pri predmetih naravoslovja, biologije in...
Odgovori
0
Ogledi
562
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, sem študentka na Naravoslovnotehniški fakulteti in pišem magistrsko nalogo z naslovom Oglaševanje na avtobusih mestnega potniškega...
Odgovori
0
Ogledi
433
  • Zaklenjeno
ANKETNI VPRAŠALNIK O IZVAJANJU NAČRTOVANIH MATEMATIČNIH DEJAVNOSTI V »GOZDNI IGRALNICI« - EnKlikAnketa - 1KA spletne ankete
Odgovori
0
Ogledi
332
  • Zaklenjeno
Spoštovan-a! Sem Sanja Tomšič, študentka 2. letnika magisterija iz predšolske vzgoje na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. V okviru predmeta...
Odgovori
0
Ogledi
596
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Prosim za pomoč pri moji magistrski nalogi - Učitelji, študentje in drugi strokovni delavci, kot raziskovalci. Anketo lahko reši...
Odgovori
0
Ogledi
775
Na vrhu