Anketa Učitelj mentor - intervjuvanje (sodelovanje pri magistrski nalogi)

Trenutno berete:
Anketa Učitelj mentor - intervjuvanje (sodelovanje pri magistrski nalogi)

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
10. jan 2022
Prispevki
1
Pozdravljeni, pišem magistrsko nalogo in opravljam raziskavo.

Raziskava, ki jo opravljam se osredotoča na učitelje mentorje na osnovni šoli. Vaše sodelovanje v raziskavi mi bo pripomoglo k poglobljenemu razumevanju izkušenj učiteljev mentorjev. Zapisane ugotovitve raziskave bodo namenjene zgolj v študijsko obveznost.

Udeležba v raziskavi

Udeležba v raziskavi poteka v obliki intervjuja, s 4 vprašanji, 15 minut. Lahko jo opravimo preko zoom aplikacije, viberja ali osebnega srečanja. Sodelovanje v raziskavi bo zaupno, osebni podatki bodo varovani in identitete vseh udeleženih bodo anonimizirane v vseh objavah rezultatov ali drugih oblikah desiminacije.
Bom vesela odzivov oziroma, če lahko posredujete naprej do učiteljev, ki so mentorji in bi bili pripravljeni sodelovati v raziskavi...
Najlepše se vam zahvaljujem za kakršnokoli pomoč.
Lep pozdrav, Tanja
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Ne prezri
Spoštovani! Prišlo je do zlorabe našega administratorskega računa na Facebooku, ki skrbi za...
Odgovori
0
Ogledi
568
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
433
  • Članek
Kako pomembni so mediji za demokracijo? Zakaj se moramo zavzemati za medijsko pismenost otrok...
Odgovori
0
Ogledi
296
  • Članek
Kako pomembni so mediji za demokracijo? Zakaj se moramo zavzemati za medijsko pismenost otrok...
Odgovori
0
Ogledi
180
  • Članek
Ko učenci posvetijo pozornost učnemu okolju in vsebinam (ne učitelju, ampak kar pripravimo za...
Odgovori
0
Ogledi
371
  • Članek
V želji po ustvarjanju (s)podbude, ki ima potencial spremeniti način izobraževanja učiteljev in...
Odgovori
0
Ogledi
366

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu