Ankete, raziskovalne naloge ...

Ustvarite ankete, ki so vam pomoč npr. pri diplomski nalogi ali kateri koli drugi zadevi, ki je v povezavi s šolstvom.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! V magistrskem delu se ukvarjam z vprašanjem, kako oblikovna podoba reklamnih katalogov vpliva na pozornost in spomin bralcev. Ker...
Odgovori
0
Ogledi
1.414
  • Zaklenjeno
Spoštovani vzgojitelji in pomočniki vzojiteljev, prosila bi vas, da si vzamete nekaj minut in odgovorite na vprašanja v moji anketi, ki je seveda...
Odgovori
0
Ogledi
788
  • Zaklenjeno
Ste že slišali za igrifikacijo? Razmišljate, da bi jo vključili v vaš pouk, saj se vam zdi, da bi njena uporaba učence motivirala in naredila...
Odgovori
0
Ogledi
422
  • Zaklenjeno
Spoštovani, vsi, ki delate v šolstvu in imate izkušnje s priseljenci lepo vabljeni k izpolnjevanju ankete v okvirju projekta RoMigSc. Rezultati...
Odgovori
0
Ogledi
1.420
  • Zaklenjeno
Spoštovani vzgojitelji predšolskih otrok - drugega starostnega obdobja! Prosim Vas, da si vzamete nekaj minut časa in izpolnite spodnjo anketo...
Odgovori
0
Ogledi
512
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Za potrebe magistrskega dela potrebujem informacije o delu učiteljev z nadarjenimi učenci pri predmetih naravoslovja, biologije in...
Odgovori
0
Ogledi
805
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, sem študentka na Naravoslovnotehniški fakulteti in pišem magistrsko nalogo z naslovom Oglaševanje na avtobusih mestnega potniškega...
Odgovori
0
Ogledi
622
  • Zaklenjeno
ANKETNI VPRAŠALNIK O IZVAJANJU NAČRTOVANIH MATEMATIČNIH DEJAVNOSTI V »GOZDNI IGRALNICI« - EnKlikAnketa - 1KA spletne ankete
Odgovori
0
Ogledi
842
  • Zaklenjeno
Spoštovan-a! Sem Sanja Tomšič, študentka 2. letnika magisterija iz predšolske vzgoje na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. V okviru predmeta...
Odgovori
0
Ogledi
1.227
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Prosim za pomoč pri moji magistrski nalogi - Učitelji, študentje in drugi strokovni delavci, kot raziskovalci. Anketo lahko reši...
Odgovori
0
Ogledi
1.168
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Pišem magistrsko nalogo in v ta namen zbiram podatke o zadovoljstvu s sistemom e-Asistent. Zelo me zanima kakšno je mnenje...
Odgovori
0
Ogledi
702
  • Zaklenjeno
Spoštovani, pri predmetu projektno delo v okviru poklicne mature moram narediti anketo in analizirati rezultate. Vem, da tematika ankete...
Odgovori
0
Ogledi
562
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, sem študentka 3. letnika bibliotekarstva. V okviru pisanja diplomske naloge izvajam anketo osnovnošolskih učiteljev v...
Odgovori
0
Ogledi
634
  • Zaklenjeno
Pozdrav vsem skupaj! :) Vse, ki ste polnoletni in si lahko odtrgate približno 10 minut časa, lepo vabim k sodelovanju v raziskavi za magistrsko...
Odgovori
1
Ogledi
781
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, Potrebujem likovne pedagoge, da rešijo anketni vprašalnik. Medpredmetno povezovanje na področju kiparstva v osnovni šoli -...
Odgovori
0
Ogledi
450
  • Zaklenjeno
Vabljeni, da z nekaj vašega dragocenega časa prispevate kanček h krepitvi in profesionalizaciji spletnih storitev. To storite z izpolnjenim...
Odgovori
0
Ogledi
649
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. S pomočjo anketnega vprašalnika želim ugotoviti, kakšna so stališča učiteljev do uporabe diskusije pri pouku družbe v 4. in 5...
Odgovori
0
Ogledi
821
  • Zaklenjeno
Spoštovani predmetni učitelji, pri pripravi magistrske naloge potrebujem vašo pomoč. Zavedam se, da četudi se šolsko leto zaključuje, vaših...
Odgovori
0
Ogledi
652
  • Zaklenjeno
Spoštovani predmetni učitelji, vljudno vas prosim, da si vzamete nekaj svojega časa (približno 20 minut) in izpolnite vprašalnik. Vaši iskreni...
Odgovori
0
Ogledi
816
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, sem Mateja, študentka pedagogike na Filozofski fakulteti v Ljubljani. Potrebovala bi pomoč s strani šolskih svetovalnih delavcev -...
Odgovori
0
Ogledi
685

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu