Ankete, raziskovalne naloge ...

Ustvarite ankete, ki so vam pomoč npr. pri diplomski nalogi ali kateri koli drugi zadevi, ki je v povezavi s šolstvom.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Zaklenjeno
Učitelji, pozdravljeni! Trenutno končujem Pedagoško fakulteto smer razredni pouk in pišem magistrsko nalogo o stresu med učitelji na razredni...
Odgovori
0
Ogledi
782
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Sem absolventka magistrskega študija na Fakulteti za socialno delo. Z vprašalnikom, ki je pred vami, želim ugotoviti, katere...
Odgovori
0
Ogledi
1.429
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, prosila bi vas za sodelovanje v kratki anketi. Hvala za vsako pomoč.
Odgovori
0
Ogledi
551
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Francoske študente zanimajo navade pitja čaja pri Slovencih. Prosim za izpolnitev kratke ankete. Vnaprej hvala za vaše odgovore.
Odgovori
1
Ogledi
960
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, Sem študentka Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete. Pišem magistrsko delo, ki se navezuje na uporabo glasbenih didaktičnih...
Odgovori
0
Ogledi
985
  • Zaklenjeno
Živjo! Prosila bi vse tiste, ki ste vzgojiteljice in pomočnice vzgojiteljic, če si vzamete minutko in pomagate z izpolnjevanjem kratke ankete na...
Odgovori
0
Ogledi
635
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! sem učenka srednje šole iz Šolskega centra Celje in bi vas lepo prosila, če bi lahko rešili kratko anketo, saj delam raziskovalno...
Odgovori
0
Ogledi
790
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, Sem Amela Kličić, absolventka Fakultete za varnostne vede v Ljubljani. V okviru svoje diplomske naloge izvajam raziskavo na temo...
Odgovori
0
Ogledi
749
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, Sem Amela Kličić, absolventka Fakultete za varnostne vede v Ljubljani. Pred vami je kratka anketa na temo poznavanje in uporaba...
Odgovori
0
Ogledi
559
  • Zaklenjeno
Živjo, prosim, če si tiste, ki ste zaposlene kot vzgojiteljice in pomočnice vzgojiteljic vzamete minutko in izpolnite kratko anketo na spodnji...
Odgovori
0
Ogledi
824

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu