Anketa Zakaj ste ali razmišljate, da bi zapustili učiteljski poklic?

  • Ustvarjalec teme Ustvarjalec teme Andrej
  • Začetni datum Začetni datum
  • Odgovori Odgovori 0
  • Ogledi Ogledi 38

Andrej

Osebje foruma
Moderator
Pridružen
6. jul 2017
Prispevki
520
Naziv
profesor
Spodbuda za anketo je ta članek: Fiziko poučuje inženirka iz Bosne, tehniko učitelj športne vzgoje, matematiko ponekod nihče

Vprašanje je namenjeno učiteljem, ki morda razmišljajo o spremembi oziroma zapustitvi učiteljskega poklica. Delite povezavo vsem zainteresiranim, saj bi želeli zajeti čim večji vzorec. Hvala!

Zakaj ste ali razmišljate, da bi zapustili učiteljski poklic?​


Povezava do ankete: Zakaj ste ali razmišljate, da bi zapustili učiteljski poklic? - 1KA | Spletne ankete

Še QR koda za dostop:
code464900.png



V zgornji zelo kratki in enostavni anketi lahko označite več odgovorov ali dopišete svoje mnenje. Vabimo vas tudi, da z odgovorom na to temo sporočite svoje razmišljanje.

Hvala!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Ne prezri
Morda ni najbolj ustrezen forum za takšno vprašanje, ampak za to spodbudil me je ta članek...
Odgovori
0
Ogledi
33
  • Članek Članek
"Videl sem, da so v tujini svetlobna leta pred Slovenijo in njenim poučevanjem matematike, ki je...
Odgovori
0
Ogledi
58
  • Članek Članek
Učenci in dijaki nekaterih šol bodo morali udeležbo na številnih šolskih tekmovanjih plačati...
Odgovori
0
Ogledi
69
Pozdravljeni! Po novem pravilniku je triletno vodenje strokovnega aktiva točkovano s 3 T. Ali...
Odgovori
7
Ogledi
549
  • Članek Članek
V šolskem letu 2023/24 je bilo glede na prejšnje šolsko leto osnovnošolskih učiteljev za 1,2...
Odgovori
0
Ogledi
127
  • Članek Članek
Osnovno- in srednješolsko izobrazbo pridobilo več udeležencev kot leto prej. V prejšnjem šolskem...
Odgovori
0
Ogledi
197
Živijo, učim se za strokovni izpit, področje OŠ, pa me zanima sledeče: v ZOFVI-ju je zajeto...
Odgovori
3
Ogledi
493

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Priljubljena vsebina

Nazaj
Na vrhu