Vprašanja na stokovnem izpitu

Trenutno berete:
Vprašanja na stokovnem izpitu

Pridružen
3. jun 2017
Prispevki
7
Naziv
org.prehrane
Zavod
vrtec
Področje
  1. Vrtec
Nazadnje uredil moderator:
Pozdravljeni!

Uspešno sem opravila zagovor in vam v pomoč pošiljam vprašanja za organizatorja prehrane v vrtcu:
1. USTAVA - vlada, sprejemanje zakonov,...
2. ZAKOODAJA - zakonodaja na področju kuhinje( HAccp, diete, ali smo dolžni zagotoviti diete otroku, kaj pa vegetarjansko prehrano, presno,...)
3. SLOVENŠČINA - predlogi k,h, s, z, pravila uporabe, rešiti na primeru (na enem listku je bilo 10 primerov).

Tudi meni so vsa vpašanja, ki ste jih delili zelo pomagala! Vsem, ki se pripravljate na strokovni izpit želim vztrajnosti pri učenju , pa tudi malo sreče :)

Z vami bi rada delila tudi zelo dobro izkušnjo z lektorico. Nalogo sem dala v pregled ga. Ani Peklenik, ki je za normalno ceno odlično opravila svoje delo (izprševalka za slov. je celo komentirala, da je kljub obsežnosti brez napak).

Če bo kdo potreboval njen kontakt: (e-poštni naslov je odstranjen)

Lp,
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni!

Uspešno sem opravila zagovor in vam v pomoč pošiljam vprašanja za organizatorja prehrane v vrtcu:
1. USTAVA - vlada, sprejemanje zakonov,...
2. ZAKOODAJA - zakonodaja na področju kuhinje( HAccp, diete, ali smo dolžni zagotoviti diete otroku, kaj pa vegetarjansko prehrano, presno,...)
P3. SLOVENŠČINA - predlogi k,h, s, z, pravila uporabe, rešiti na primeru (na enem listku je bilo 10 primerov).

Tudi meni so vsa vpašanja, ki ste jih delili zelo pomagala! Vsem, ki se pripravljate na strokovni izpit želim vztrajnosti pri učenju , pa tudi malo sreče :)

Z vami bi rada delila tudi zelo dobro izkušnjo z lektorico. Nalogo sem dala v pregled ga. Ani Peklenik, ki je za normalno ceno odlično opravila svoje delo (izprševalka za slov. je celo komentirala, da je kljub obsežnosti brez napak).

Če bo kdo potreboval njen kontakt: (e-poštni naslov je odstranjen)

Lp,
Pozdrav
Zanima me kje ste pridobili zakonodajo o kuhinji haccp in to?
So se vprasanja nanasala na seminarsko?
Hvala

Pardon za sumnike 😉
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
2.049
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
766
Izpit opravljala danes za šolsko svetovalno delavko (osnovna šola) Predsednik-izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
2.962
  • Članek
Namen spletnega dogodka v okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje, je...
Odgovori
0
Ogledi
308
Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.541
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
521
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu svetovalne delavke. Po izobrazbi sem...
Odgovori
1
Ogledi
224

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu