Vprašanja in odgovori za strokovni izpit (pomočnica vzgojiteljice)

Trenutno berete:
Vprašanja in odgovori za strokovni izpit (pomočnica vzgojiteljice)

Prispevki
3
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co vzgojitelja/ice?
Bi bila zelo vesela, da mi piše:)
Hvala!

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dobro jutro vsem skupaj,
Učeraj sem opravljala strokovni izpit in ga tudi uspešno opravila moja uprašanja so bila za ustavno ureditev
- Državni zbor ( vse o njem)
-konvencija o otrokovih pravicah, kje so objavljene kdaj so jih sprejeli kako je z izobrazbo otrok
- evropska unija kaj smo pridobili s tem, ko smo stoplili v evropsko unijo
Zakonodaja:
- Kateri otroci imajo prednost pri vpisu v vrtec, kaksna dokazila morajo starsi priloziti zrven?
- Ali lahko otroka izključimo iz vrtca?
- kako je s tem, ce starši ne plačujejo vrtca kaj se zgodi
- sočasnost v vrtcu
Slovenščina:
- sskj karere slovarje še poznamo ( slovenska slovnica, slovenski pravopis in sskj kje na netu bi pogledal v slovar kakšno besedo- fran)
- osebna lastna imena kako jih pišemo
- socilane zvrsti jezika delitev samo
Srečno usem! Če kateri potrebuje zapiske, me lahko kontaktira

Nazadnje uredil moderator:
Mi lahko pošljete izpiske. Kaj bi ste rekli za net kje lahko pogleda ?

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

• Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
371
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
350
Izpit opravljala danes za šolsko svetovalno delavko (osnovna šola) Predsednik-izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
2.048
  • Članek
Namen spletnega dogodka v okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje, je...
Odgovori
0
Ogledi
236
Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.308
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.259
Pozdravljeni, zanima me, ali imate izkušnje s komisijo: mag. Mateja Urbančič Jelovšek...
Odgovori
0
Ogledi
624

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu