Vključevanje staršev v vzgojo in izobraževanje

Trenutno berete:
Vključevanje staršev v vzgojo in izobraževanje

Pridružen
27. dec 2011
Prispevki
1
Pozdravljeni,
izredno bom hvaležna vsakemu, ki bi mi lahko pomagal z informacijami, ali v Sloveniji obstaja kakšen nacionalni dokument, ki spodbuja vključevanje staršev v vzgojo in izobraževanje.
Poskusila sem že z googlom, ampak sama ne najdem kakšnega posebnega dokumenta, ki bi se na državni ravni dotikal tega področja. Kljub temu pa je v podatkih TIMSS-a 2003 navedeno, da predpisi za spodbujanje sodelovanja staršev obstajajo.
Prosim vas, pomagajte me z informacijami.

lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Nazadnje urejeno:

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V prizadevanju za vzpostavitev vključujočega okolja v izobraževanju je Ministrstvo za vzgojo in...
Odgovori
0
Ogledi
67
  • Članek
Vabljeni na posvet z naslovom »Enake možnosti v znanosti: vključevanje in vrednotenje vidika...
Odgovori
0
Ogledi
49
  • Članek
V torek, 28. 11. 2023 (13.00-14.30) vabljeni na spletni dogodek “Vključi (v)se v Erasmus+”. Na...
Odgovori
0
Ogledi
320
  • Članek
V torek, 28. 11. 2023 (13:00-14:30) vabljeni na spletni dogodek “Vključi (v)se v Erasmus+”. Na...
Odgovori
0
Ogledi
287
  • Članek
Ministri in ministrice EU so v sklepih, ki jih je odobril Svet za izobraževanje, mladino...
Odgovori
0
Ogledi
266
  • Zaklenjeno
Spoštovani, sem študentka psihologije na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani. V okviru...
Odgovori
0
Ogledi
161
  • Članek
V Iniciativi staršev otrok v zasebnih vrtcih nasprotujejo predlogom za ukinitev sofinanciranja...
Odgovori
0
Ogledi
83

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu