Strokovni izpit - pomocnik vzgojitelja

Trenutno berete:
Strokovni izpit - pomocnik vzgojitelja

Pridružen
17. jul 2023
Prispevki
1
Predpisi - Erna Stefe: vrste programov ter kaj vse nudijo (kraksi program ne nudi hrane) kaj je vse v igralnici (da poskrbimo za varnost, pa primerne mize stoli, itd)... Organi vrtca (aktivi, vzgojiteljski zbori)

Slovenscina - Marijana Klemenčič Glavica: predlog s/z in k/h, umetnostna in neumetnostna besedila, pa lastna imena (katera so osebna in katera zemljepisna ter stvarna) kako se pise Crna gora


Ustava - Petra Mundy Brugneri: ustava, prvo poglavje so splosna nacela, nastej jih (demokraticna, socialna drzava, manjsine, pa simboli Slovenije - grb, himna, zastava)
smo vsi enakovredni pred zakonom glede na: (raso, spol, versko, prepricanje) ...
Pravica do svobode se omeji (v primeru vojn in izrednih stanj, epidemija)
Izobrazevanje, kaj pise v zakonu? Obvezna osnovna sola in brezplacna, pravica do izobrazbe, itd
Pa o veri, versko prepricanje kej pise v zakonu (Izrazanje vere je svobodno, nihce te ne more prislit da poves katere vere si)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
724
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
474
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
456
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
422
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
389
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
2.062
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.117

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu