ŠTERBENC - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Prispevki
7
1. Avtonomija šolskega prostora.
2. Katerih dejavnosti v šoli ne smemo izvajati?
3. Naloge razrednika in potem je še navezala na vzgojne ukrepe (katere lahko izreče razrednik, kdo izključitev).
4. Na katero oceno se dijak lahko pritoži in kak je postopek?

Prispevki
12
Naziv
.i
Zavod
.
Področje
Poklicne in strokovne šole
šolski sklad (koliko članov, namen, od kje sredstva)
ldn (kaj notri, kdo potrdi, do kdaj, kdo ga predlaga, kdo oblikuje)
ocenjevanje (kje zapisano-pravilnik, kaj pravi; javnost ocenjevanja, max st pisnih/teden,..)

Prispevki
59
Moja vprašanja včerajšnjega uspešno opravljenega izpita:

- V katerem strokovnem aktivu sem? (Tuji jeziki), Kakšne so naše naloge? (pri 2. sem omenila načrtovanje ocenjevanja in sva nadaljevali pri tem...)
- Načrtovanje ocenjevanje - kaj vse načrtuje strokovni aktiv? (Način ocenjevanja, št. ocen, kriterij, roki,...) Komu je treba sporočiti roke? (tu sem omenjala vse od učiteljskega zbora in bla bla bla, pa je hotela slišat samo dijakom seveda :laughing: in da datume testov zapišemo v dnevnik), Ker sem omenila, da smo spreminjali načrt zaradi korone, me je še to vprašala - torej kaj smo spremenili?
- Naloge ravnatelja (naštela sem samo 3 pa me je že ustavila in rekla, da je čist zadost in super). Pa s kom sodeluje in kje so njegove naloge opisane (ZOFVI)

Zeloooo prijazna gospa. Mene je spraševala res samo praktične stvari, kaj smo mi delali in kaj iz mojih izkušenj vem. Ni vrtala. Videla je, da gre in me je kar ustavljala...
Z njo sva hitro zaključili!
Nič se bat in srečno!

Prispevki
8
Ana Šterbenc, srednje poklicne in strokovne šole

1. Svet šole
2. Avtonomija šolskega prostora (kdaj se lahko vseeno izvajajo konfesionalne dejavnosti v šoli - izjeme)
3. Ugovor dijaka na oceno

Prispevki
12
Naziv
prof. kemije in biologije
Področje
Poklicne in strokovne šole
Izpraševalka Šterbenc:
1. na katero oceno se lahko dijak pritoži, kdo obravnava pritožbo, v kolikšnem času...
2. katere pogoje mora izpolnjevati kandidat za ravnatelja srednje šole?
3. šolski sklad, je obvezen? (odgovor je da za vse šole)

Je zelo prijazna in že sama namiguje in delno pove odgovore.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Zadnji prispevki

Na vrhu