SIO Prijava za nacionalni znak kakovosti (NQL) eTwinning 2024

Trenutno berete:
SIO Prijava za nacionalni znak kakovosti (NQL) eTwinning 2024

Nacionalni znak kakovosti je priznanje učiteljem in vzgojiteljem predšolskih otrok in njihovim učencem za individualno delo v šolskem sodelovalnem projektu na daljavo eTwinning. Prijavite se lahko vsi učitelji/vzgojitelji, ki ste sodelovali v projektu.

Prijavo oddate na portalu ESEP/eTwinning do 31. 7. 2024 do 00:00.

Več o znaku kakovosti preberite tukaj.

Postopek oddaje prijave je opisan na spletni strani nacionalne agencije za eTwinning.

Za vse zainteresirane za prijavo CMEPIUS organizira spletni seminar “Oddaja prijave za nacionalni znak kakovosti 2024 eTwinnning”, ki bo v petek, 28. 6. 2024, ob 13. uri.

Prijave na webinar potekajo preko KATIS-a do 26. 6. (Izvajalec CMEPIUS). Udeležba na dogodku je brezplačna.

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Slovensko izobraževalno omrežje (SIO), sio.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu svetovalne delavke. Po izobrazbi sem...
Odgovori
3
Ogledi
559
  • Vprašanje
Pozdravljeni! Prijavljam se na strokovni izpit. Opravila sem prekvalifikacijo,v vrtcu sem bila...
Odgovori
1
Ogledi
335
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport...
Odgovori
0
Ogledi
68
  • Članek
8. aprila je v veliki dvorani Državnega zbora RS potekalo zasedanje 34. nacionalnega Otroškega...
Odgovori
0
Ogledi
84
  • Članek
Skladno z evropsko zakonodajo Evropskega parlamenta in Sveta o vzpostavitvi programa politike...
Odgovori
0
Ogledi
230
  • Članek
15. novembra bo v okviru dneva Odprte znanosti 2023 pod naslovom »Odkrivaj, sodeluj, raziskuj...
Odgovori
0
Ogledi
202

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu