opravljanje strokovnega izpita

Trenutno berete:
opravljanje strokovnega izpita

Prispevki
1
Živjo vsem! Imam eno vprašanje oz. težavo in morda je kdo od vas bil že v podobni situaciji. Sama sem zaključila dodiplomski študij pedagogike, sedaj pa končujem magistrski študij na teološki fakulteti (zakonskenin družinske študije). Zanima me, ali lahko jaz po zaključenem študiju opravljam strokovni izpit?

Prispevki
4
Živjo vsem! Imam eno vprašanje oz. težavo in morda je kdo od vas bil že v podobni situaciji. Sama sem zaključila dodiplomski študij pedagogike, sedaj pa končujem magistrski študij na teološki fakulteti (zakonskenin družinske študije). Zanima me, ali lahko jaz po zaključenem študiju opravljam strokovni izpit?
Si že kaj spraševala na svoji fakulteti, morda poklicala na Filozofsko fakulteto, kam drugam? Karkoli kdo od nas reče, je lahko napačno, tako da se najprej obrni na službe, ki te informacije imajo.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni. Ker nisem našla da bi bilo kje specifično opredeljeno v uradnem listu se obračam...
Odgovori
0
Ogledi
493
  • Članek
221. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za splošno izobraževanje bo potekala 19. 5. 2022...
Odgovori
0
Ogledi
65
  • Vprašanje
Sem iskala, ampak se te teme nisem nasla. 🤔 Tisti, ki ste izpit ze opravili - kako poteka...
Odgovori
17
Ogledi
796
  • Članek
31. 3. 2022 je v organizaciji Zavoda RS za šolstvo v Portorožu potekalo 32. Strokovno srečanje...
Odgovori
0
Ogledi
87
  • Članek
220. seja Strokovnega sveta RS za splošno izobraževanje bo v četrtek, 17. marca 2022, ob 9.30...
Odgovori
0
Ogledi
117
  • Članek
113. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za izobraževanje odraslih bo potekala 16. 3...
Odgovori
0
Ogledi
164
Zdravo, 12.2.imam zagovor strokovnega za OŠ. Imam sledeče spraševalce: Predpisi - Boris...
Odgovori
6
Ogledi
1.660

Zadnji prispevki

Na vrhu