Modul za poučevanje angleščine na razredni stopnji

Trenutno berete:
Modul za poučevanje angleščine na razredni stopnji

Bila sem na treh razgovorih, povsod (pa tudi že med pripravništvom) so mi "najedali", naj naredim še ta modul. Ker v nekaj mesecih ni bilo nič, sem začela o tem malo resneje razmišljati. Potrebovala sem približno 5 minut, da sem se odločila.

3000 € šolnine?! Vožnja nekajkrat na teden v MB/KP? (včasih tudi ob sobotah) Celo leto? Pa bencin? Pa majhnega otroka doma? Kot brezposelna oseba? HALOOOOOOOOOOOOOOOO?! Ja kaj si pa mislijo da smo?? Neumni? Ker potem bom pa kao TAKO ZELO ZAPOSLJIV KADER. Že zdaj imam skoraj najboljšo možno kombinacijo, pa še iz tega ni nič.

Marsikatero dodatno (in/ali izredno)izobraževanje izgleda, da obstaja za določene ljudi, ki se lahko živijo na naš račun. Kako bomo pa mi preživeli (ki nimamo služb), če se odločimo za opravljanje tovrstnega dodatnega izobraževanja, pa tako ali tako nobenega ne zanima, sploh pa ne ljudi, ki že 20-30 let delajo in še niso imeli izkušnje, kako je, ko nekajkrat zaporedoma 15. v mesecu ne dobiš plače ali pa delaš kot b***** za nek drobiž. Seveda bi morale že fakultete vključiti enega ali dva ali tri predmete v študij, s pripadajočo prakso. Potem pa izkušnje dobivaš, ko si na delovnem mestu. Samo tega ni več. Čedalje več znanja, "izkušenj", ne-vem-še-česa bi sedaj radi delodajalci še preden se zaposliš. Nobeden od njih pa ne posmisli, da so ravno oni v mladih letih nekje dobili priložnost, da so rastli strokovno v prvi službi in bili za to PLAČANI!!! Mi se moramo vseskozi izobraževati, plačevati bajne zneske ob borih malih dohodkih, da se bomo vseskozi dokazovali, da smo vredni neke osnovne plače in prispevkov :sick:,...medtem pa te veselo prehiti četica mlajših z močnimi VIP. Tudi jaz sem v 5 min izračunala, da se mi v drage programe ne splača vlagati, ker preprosto tega finančno ne zmorem. Ne me narobe razumeti, ni se mi problema izobraževati, rada se učim, spoznavam nove ljudi, debatiram, samo če imaš na izbiro le preživetje ali dodatno izobraževanje, ni veliko za tuhtat.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,
zanima me, če kdo obiskuje oz. je obiskoval program za zgodnje poučevanje angleščine v Mariboru ali v Kopru in kakšne so izkušnje?

Lp
 
Tudi mene zanima ali je tukaj kdo, ki je ta modul obiskoval v Mariboru in je pred tem pisal interni izpit.
 
Zdravo. Omenjenega izobraževanja nisem opravljala, zanima pa me, če kdo ve, ali moramo ta modul opraviti tudi tisti, ki smo končali drugo stopnjo magisterija smeri Poučevanje angleščine in Pedagogika. Gre namreč za področje študija, ki ga zajema omenjeno izobraževanja.
Hvala lepa za odgovor.
Lep dan še naprej.
B-
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Zakaj profesorji, ki so doštudirali matematiko na Pedagoški fakulteti, naj ne bi poučevali na...
Odgovori
0
Ogledi
333
  • Članek
Umanotera vabi na usposabljanje Poučevanje o (pre)hrani v času podnebnih sprememb, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
152
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
354
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
549
  • Članek
V okviru internega projekta Pedagoške fakultete UL so člani katedre za računalništvo v...
Odgovori
0
Ogledi
594

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu