Katero področje zakonodaje moram znati?

Prispevki
2
Področje
Osnovna šola, Poklicne in strokovne šole, Gimnazija
Živijo, sem prof. angl., pripravništvo sem opravljala na zasebni jezikovni šoli in sicer samo z javno veljavnim programom za odrasle. Se komu sanja čemu naj se posvetim pri učenju zakonodaje? Oš, Sš, gim? Ne vem kaj naj, vsega pa ne morem predelati. Je že kdo imel takšen primer?
Hvala, lp

Prispevki
95
Področje
Osnovna šola
Pozdravljeni, sem prof. slov. in pedagogike, pripravništvo opravljam na področju slovenščine. Zanima me, če moram za strokovni izpit poznati tudi zakonodajo s področja otrok s posebnimi potrebami (ker sem tudi pedagog). Hvala za odgovor!

Prispevki
2
Področje
Vrtec
Pozdravljeni! Ker so se mi zdeli prejšnji katalogi znanj precej bolj pregledni, me zanima če so v sedanjih katalogij bistvene spremembe? Hvala

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Avtor teme Podobne teme Forum Datum
Zavod RS za zaposlovanje Območje LJUBLJANA ASISTENT (D010001), V VSEH TREH NAZIVIH: ASISTENT/ASISTENT Z MAGISTERIJEM/ASISTENT Z DOKTORATOM, ZA PODROČJE RAČUNALNIŠTVA IN INFORMATIKE - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje NOVO MESTO VISOKOŠOLSKI UČITELJ ZA PODROČJE POSLOVNIH VED - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje LJUBLJANA ASISTENT (D010001), V VSEH TREH NAZIVIH: ASISTENT / ASISTENT Z MAGISTERIJEM / ASISTENT Z DOKTORATOM, ZA PODROČJE RAČUNALNIŠTVA IN INFORMATIKE - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje LJUBLJANA ASISTENT (D010001), V VSEH TREH NAZIVIH: ASISTENT / ASISTENT Z MAGISTERIJEM / ASISTENT Z DOKTORATOM, ZA PODROČJE RAČUNALNIŠTVA IN INFORMATIKE - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje LJUBLJANA ASISTENT (D010001), V VSEH TREH NAZIVIH: ASISTENT / ASISTENT Z MAGISTERIJEM / ASISTENT Z DOKTORATOM, ZA PODROČJE MATEMATIKE - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje LJUBLJANA ASISTENT D10001 (PODROČJE ORGANIZACIJA JAVNEGA SEKTORJA) - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje KOPER D019001 VISOKOŠOLSKI UČITELJ – DOCENT ZA PODROČJE DIDAKTIKA LIKOVNE VZGOJE - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Eurydice Slovenija Eurydice Slovenija Pomoč za kulturno in kreativno področje med krizo covida-19 Novice iz medijev
Eurydice Slovenija Eurydice Slovenija Ministri EU o vplivu epidemije COVID-19 na mlade in mladinsko področje Novice iz medijev
Eurydice Slovenija Eurydice Slovenija JP za članstvo v strokovnih svetih Vlade RS (področje vzgoje in izobraževanja) Novice iz medijev

Zadnji prispevki

Na vrhu