Katero področje zakonodaje moram znati?

Trenutno berete:
Katero področje zakonodaje moram znati?

Pridružen
11. nov 2013
Prispevki
2
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
Živijo, sem prof. angl., pripravništvo sem opravljala na zasebni jezikovni šoli in sicer samo z javno veljavnim programom za odrasle. Se komu sanja čemu naj se posvetim pri učenju zakonodaje? Oš, Sš, gim? Ne vem kaj naj, vsega pa ne morem predelati. Je že kdo imel takšen primer?
Hvala, lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni, sem prof. slov. in pedagogike, pripravništvo opravljam na področju slovenščine. Zanima me, če moram za strokovni izpit poznati tudi zakonodajo s področja otrok s posebnimi potrebami (ker sem tudi pedagog). Hvala za odgovor!
 
Pozdravljeni! Ker so se mi zdeli prejšnji katalogi znanj precej bolj pregledni, me zanima če so v sedanjih katalogij bistvene spremembe? Hvala
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija so v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
171
  • Članek
Direktorat za znanost in inovacije Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije (MVZI) je...
Odgovori
0
Ogledi
190
  • Članek
Raziskovalke in raziskovalci, strokovne sodelavke in sodelavci iz različnih organizacij z...
Odgovori
0
Ogledi
226
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
304
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve...
Odgovori
0
Ogledi
484
  • Članek
Obseg pouka je pomemben dejavnik učnega procesa učencev. Rezultati različnih raziskav so...
Odgovori
0
Ogledi
289

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu