Kako izgleda zagovor?

Trenutno berete:
Kako izgleda zagovor?

Pridružen
12. maj 2024
Prispevki
24
Živijo, nisem našel nikjer napisano, kako poteka sam zagovor. Čakaš verjetno na hodniku dokler te ne pokličejo. Predvidevam, da pozdraviš komisijo, oni se ti predstavijo in se vsedeš (ali morda stojiš)? Se rokuješ?

Kaj pa spraševanje, dobiš eno vprašanje in govoriš kar pač veš, ali te po delih sprašujejo, npr.: avtonomija prostora in takoj podvprašanja, kaj to je, kdo ne sme, kdo lahko, kakšna je izjema, kdo odobri…

Ti sproti povedo, če si opravil posamezni sklop?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo, meni je prijateljica rekla, da je prišla v stavbo in se javila v recepciji. Ko je bila na vrsti, so jo poslali tja, kjer je imela izpit. Člani komisije so sedeli, tudi ona se je vsedla. Po izpitu je takoj dobila potrdilo. Je pa bilo to še v korona času, ne vem, kako je sedaj ...
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Iščem in ne najdem. Pravice v ustavi se da deliti na področja, ampak to v ustavi ni napisano, na...
Odgovori
3
Ogledi
169
Živijo, pripravljam se za strokovnega, ki bo kmalu :eek: Vse še nekako gre, čeprav je snovi res...
Odgovori
0
Ogledi
127
  • Članek
Pridružite se učiteljem iz Luksemburga in Irske na delavnici umetne inteligence za osnovnošolske...
Odgovori
0
Ogledi
156
  • Članek
V luči izzivov razvoja novih tehnologij in bodočih kadrov na področju geodezije sta Fakulteta za...
Odgovori
0
Ogledi
157
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.423
  • Članek
Varstvo in spodbujanje pravic otrok sta med glavnimi cilji EU in Evropskega parlamenta. Zapisana...
Odgovori
0
Ogledi
469
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.397

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu