Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2018"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2018"

Ne vem...mene je ravnatelj klical da smo bili izbrani...tako da ne vem kako so dobili pošto...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ne vem kako so dobili pošto...mene je samo ravnatelj klical da smo bili izbrani in nadaljni postopki kako potekajo....druga pa ne vem...
 
Hej, čestitke vsem ki ste bile sprejete na razpisu.

Tudi sama sem bila, sedaj pa me zanima če mogoče ve kako je s strokovnim izpitom? Ali mi potem septembra opravljamo teh pet nastopov v šoli,potem se šele prijavimo na strokovni izpit ?
 
Žalostno je, da je spet denar ostal, ker se na zahodu šole niso prijavljale...namesto, da bi ga dali na vzhod in bi čisto vse šole bile sprejete...tako pa smo spet eni ta isti izpadli,ker vedno iste šole dobijo (Juršinci, Slivnica, Destrnik...)...in v jeseni bo razpis samo za zahod....
Kaj se lahko to kje "zbunimo"?
Na razpisu ni bilo kandidatov za 40 prostih pripravniških mest
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
227
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
55
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
332
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
145
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport je v rubriki Javne objave z dne 12...
Odgovori
0
Ogledi
166
  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
136

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu