informacije za strokovni izpit

Trenutno berete:
informacije za strokovni izpit

Pridružen
6. mar 2024
Prispevki
3
Hyla imam vprašanje
Jaz imam izpit 24.6. Zanima me, če ima kdo vprašanja na to komisijo: Beba Adamič Tomič- predpisi; Aljaž Kavšek- ustava in Mateja Gomboc- slovenščina.

Prosim tudi če ima kdo najnovejše izpiske in če bi jih lahko z mano delil. Hvala!!!!

lep dan naprej
Gaby
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz imam tudi kmalu. Imam pa občutek, da sem precenil vse skupaj, nisem najbolj piflarski tip. Ustavo in zakone še nekako razumem, čeprav me ubija izrazoslovje in ta naštevanja, npr. pristojnosti inšpekcije. A to je treba vse dobesedno znati? Mešam datume, število glasov pri poslancih, kdaj 10, kdaj 20, kdaj večina vseh, kdaj večina prisotnih… groza.
Pro slovenščini pa zmrznem, ukvarjam se s pomenom, kaj sploh kaj pomeni, ne da bi še kaj razumel.
Pa mislim, da imam zbrano vsaj približno skupaj, pa vedno znova ugotovim, da je treba še kak pravilnik pogledati…

Tudi jaz se priporočam za najnovejše zapiske, če je kdo zbral skupaj, vse imam pomešano in ne vem več, kaj je sploh po aktualnih katalogih.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na fakultetah, višjih in srednjih šolah bodo danes in v soboto potekali informativni dnevi, kjer...
Odgovori
0
Ogledi
147
  • Članek
Evropska komisija je 15. novembra 2023 objavila razpise 2024 na digitalnem področju z zaključnim...
Odgovori
0
Ogledi
359
  • Članek
Evropski komisar Thierry Breton je septembra 2023 razkril obširne načrte, s katerimi namerava...
Odgovori
0
Ogledi
169
  • Vprašanje
Pozdravljeni! Je kdo na forumu imel za izpraševalko go. Marjeto Bizjak? Kakšna vprašanja...
Odgovori
0
Ogledi
172
  • Zaklenjeno
  • Vprašanje
Strokovni izpit: - predsednik-izpraševalec za predpise: dr. Jurij Šink, - izpraševalka za...
Odgovori
1
Ogledi
359
  • Vprašanje
Imam datum za opravljanje strokovnega izpita na področju izobraževanja odraslih. Potrebovala bi...
Odgovori
0
Ogledi
234
Pozdravljeni. Sem specialna pedagoginja, zaposlena kot izvajalka dodatne strokovne pomoči (dsp)...
Odgovori
1
Ogledi
166

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu