E-SLOVENŠČINA

Trenutno berete:
E-SLOVENŠČINA

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
21. jul 2012
Prispevki
115
Naziv
profesorica
Zavod
Gimnazija Kranj
Področje
  1. Gimnazija
Pozdravljeni.

Z veseljem odgovarjam na vsa vaša strokovna jezikovna vprašanja iz slovenščine, ko boste potrebovali pomoč. :D

Lep pozdrav,
Tanja Tomšič
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: E-SLOVENŠČINA

Lepo pozdravljeni.

Ker sem že usposabljala posameznike in skupine za strokovni izpit (za področje slovenščine) clap.gif, vam lahko pomagam, če me potrebujete. Sicer pa sedaj delam kot lektorica in predavateljica.

Veselim se vaših vprašanj! :D
 
Odg: E-SLOVENŠČINA

Pozdravljeni, mene pa zanima, če je kaka razlika, če sprašujete sloveniste ali druge. :) Hvala.
 
Odg: E-SLOVENŠČINA

Pozdravljeni.

Čeprav sem TOMŠIČ in prof. slov., nisem izpraševalka. Vem pa, da so zahtevani jasnejši in obsežnejši odgovori slovenistov in slavistov praktikov. Pač v skladu z natančnejšim poznavanjem stroke.

Potrebujete še kakšno informacijo? Vprašajte!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
753
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- SLOVENŠČINA- ZVRSTI SSKJ -...
Odgovori
0
Ogledi
936
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.283
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
4
Ogledi
1.992
  • Zaklenjeno
Vprašanja iz slovnščine Nives Križnar -pisanje stvarnih lastnih imen -pisanje skupaj, s...
Odgovori
1
Ogledi
945

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu