DATUM V MAJU

Trenutno berete:
DATUM V MAJU

Tako....prijavo pravkar oddala na pošti..zdaj pa se bo začelo ne :D

Ajna*....veliko sreče na izpitu :D :D
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Heheheehe ja prvi korak je narejen, upam da bo res vse ok :D predvsem pa upam na pozitiven zaključek :D :D
 
Punce povejte mi zdaj, kako se pišejo datumi stično ali nestično???!??! ker mi res več ni jasno, nekje vidim tak nekje tak..že čist zmedena.. :S

Ajna* je imela danes vprašanje...oz je rekla da je imela narobe, ker je imela s presledki?? ali sem narobe razumela?

Ajna* čestitke seveda ob opravljenem izpitu JC_goody.gif
 
Hejla!

Ne bit zmedena, če kaj neveš samo pobrskaj na netu ali pa tukaj vprašaj. Se bomo potrudilli poiskat pravilen odgovor ;) Torej, jaz sem pobrskala in datum se piše nestično! ;)
 
Uporabnik katjes je napisal:
Punce povejte mi zdaj, kako se pišejo datumi stično ali nestično???!??! ker mi res več ni jasno, nekje vidim tak nekje tak..že čist zmedena.. :S

Ajna* je imela danes vprašanje...oz je rekla da je imela narobe, ker je imela s presledki?? ali sem narobe razumela?

Ajna* čestitke seveda ob opravljenem izpitu JC_goody.gif

katjes...jaz sem imela datume napisane stično...20.4.2011

Pravilno pa je nestično...20. 4. 2011

V sporočilu sem pa res malce nerodno napisala, se opravičujem :?
LP, Ajna
 
Jaz sem dala točno na isti dan kot Trezika, torej 7.4.. Tudi jaz sem dobila po enem tednu domov, da ustrezam pogojem. Zdaj pa tudi jaz nestrpno čakam na datum. Sicer se po malem že učim, ker mi lahko bombo spustijo kadarkoli dash1.gif
 
Zdravo!

Imam eno vprašanje. Mogoče kdo ve, kakšna je praksa razporejanja na izpit, če se prijaviš v začetku maja? Teoretično si lahko na vrsti šele septembra, kar je zame (zaradi službe) absolutno prepozno. Vem, da bi se morala prijaviti že prej, a mi ni zneslo. Sedaj pa mi počasi že teče voda v grlo. Predvidevam, da je konec šolskega leta malo več prijav kot med letom. Ve kdo, kako je bilo z razporejanjem v prejšnjih letih? Vsak nasvet bo dobrodošel.

Najlepša hvala!

Mimogrede: punce, zgornji prispevki so tudi meni vlili malo poguma. :) Hvala! :)))

Lp
 
girasol ti se le prijavi, ker strokovni izpiti potekajo do 15. 7. in mislim, da bi v tem času pa res morala priti na vrsto. Po moje, če pošlješ naslednji teden, boš prišla sredi junija na vrsto. Po moje no :D Drugače pa zdaj ko se intenzivno učim vidim, da če se zraven spraviš itak gre ;)

Lepe počitnice želim ;)

Lp

Mojca
 
Jaz se tudi lepo počasi učim in gre JC_goody.gif . Sem pa danes pisala na ministrstvo, če že vejo mogoče kdaj imam datum (prijavila sem se že 7. aprila) in je rekla, da je gospa Kavčič na dopustu oz. odstotna do 6. 5. JC_thinking.gif. Glede na to mislim, da bom prišla na vrsto šele pozno v maju, če bom imela srečo.​
 
Uporabnik damjana.kralj je napisal:
Jaz se tudi lepo počasi učim in gre JC_goody.gif . Sem pa danes pisala na ministrstvo, če že vejo mogoče kdaj imam datum (prijavila sem se že 7. aprila) in je rekla, da je gospa Kavčič na dopustu oz. odstotna do 6. 5. JC_thinking.gif. Glede na to mislim, da bom prišla na vrsto šele pozno v maju, če bom imela srečo.​


in glede na to, da sem se jaz prijavila isti dan kot ti, me ne čaka nič drugega... prav tečna sem že sama sebi in verjetno tudi vsem ostalim okoli sebe :x
to čakanje je res prav "ubijalsko"....​
 
Pozdravljene!

Jaz sem se prijavila na SI 12. 4. 2011. Ni mi dalo miru in sem klicala gospo Kaučič, če
mi lahko pove, kdaj imam SI. Rekla mi je, da 26. 5. 2011. Predvidevam, da boste ostale imele kak teden prej.

Lp
 
Uporabnik petra.koren1 je napisal:
Pozdravljene!

Jaz sem se prijavila na SI 12. 4. 2011. Ni mi dalo miru in sem klicala gospo Kaučič, če
mi lahko pove, kdaj imam SI. Rekla mi je, da 26. 5. 2011. Predvidevam, da boste ostale imele kak teden prej.

Lp

ooooooooooo, super si JC_ThankYou.gif
torej bi res morala imet po vseh pravilih nekje v tednu od 16.5. do 20.5. JC_goody.gif razen, če jih preko vrste tudi jemljejo :P
 
uuuuuuu potem bomo pa eni, ki smo zgleda predolgo zbirali pogum, še dolgo čakali...ahja se bo še vleklo
 
Dragi sotrpini :D

Dane me je moj poštar presenetil z datumom Connie_happy-mail.gif. In na moje veselje imam datum šele 26.5. JC_ThankYou.gif. Zdaj pa lepo v roke pljunit pa učenje, učenje :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.128
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.178

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu