DATUM V MAJU

Trenutno berete:
DATUM V MAJU

Poštar mi je danes prinesel usodno ovojnico.

Datum je 26. 5. 2011, ob pol štirih.

Komisija:
Bohak-Sabath,
Bonelli,
Planinc

Zdaj pa na delo! [teacher.gif]

Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Danes pa so imeli poštarji polno dela happy0064.gif tudi jaz sem končno dobila dolgo pričakovani datum, in sicer ponedeljek, 23. 5. ob 15.30. Je do takrat še kar nekaj časa tako da upam, da mi uspe vse dobro predelati....
Uspešno učenje vsem ostalim, ki vas to čaka v bližnji prihodnosti. [gooo.gif] [gooo.gif] [gooo.gif]
 
Petra midve imava ob isti uri :).
Moja komisija pa so:
Bogomira Smolej Mazovec
Robert Marolt
Romana Šarec Rojc

Ve mogoče kdo kako hudi so? JC_pray.gif
 
Živijo!
Ravno danes sem dobila datum 16. 5. (prijavila sem se 1. 4.), tako da se je začela "očitna gužva". Prej so kolegice po 3 tednih dobile datume. Videla sem, da ima še ena na isti dan datum-kje pa delaš oz. katera smer??? Moja komisija so Lamut, Novak Kolenko in Ambrož, ima še katera enako? Mi zna kdo kaj povedati o tej komisiji?
Prijetno učenje good2.gif
 
Pozdravljeni!

Pa da se še jaz pridružim debati nestrpnih. :) Jaz sem se prijavila na strokovni izpit 28. 4. in zdaj ko vidim, da se tole obveščanje zavlačuje, sem samo še bolj nestrpna, kaj se dogaja z mojo prijavo. Sploh pa zato, ker so nam na seminarju, ki smo ga imeli 14.-16.4. rekli, da je baje že do konca junija vse polno :( Vseeno malo upam, da je to bil bolj klic: "Dajte se že zmigat in se prijavit ..." kot pa da lahko odmislim, da bom imela SI še pred septembrom. :(

A pošljejo datum po navadni pošti ali priporočeno?

LP
 
Ojla Bajsika;)

Datum pošljejo po navadni pošti in upam, da ga boš dobila kmalu, saj verjamem, da to čakanje ubija (vsaj mene je, ki sem čakala 1 mesec na datum). Laie_13.gif


Lp

Mojca
 
Jaz sem prijavo poslala 19.4., pa še zdaj nisem nič dobila pošte, če je vsaj z prijavo vse ok...tako da se čaka ja...nestrpno..
 
Ojla,

jaz sem prijavo poslala 15. 4. (petek), odgovor, da je s prijavo vse ok, sem dobila v torek, 19.4. Od takrat...nič.

Čakam in čakam...

Kolegica, ki je prijavo poslala v istem tednu kot jaz (4 dni prej), je dobila pošto z datumom že med počitnicam, ima ga pa 1.6. Nestrpna sem sto na uro! Me že mika, da bi kar na ministrstvo poklicala...

Dokler ni datuma, ni prave motivacije lazy.gif

Upam, da bo naslednji teden kaj...
 
Hej

Lahko pa pošleš mejl na ministrstvo gospe Kaučič ali pa jo pokličeš. So zelo prijazni takoj odgovorijo. Tudi jaz nisem imela prave motivacije dokler nisem izvedela datuma. Pa še veliko lažje si razporediš čas, ko enkrat veš datum. dance3.gif
 
Ojla,

tako, pa sem klicala na ministrstvo in so mi rekli, da še nisem razporejena... cray2.gif je pa dejala, da naj bi prišla na vrsto predvidoma v prvi polovici junija ... vsaj to! good2.gif

Čakanje se nadaljuje...
 
Tako... po nekajkratnem prebiranju debat na tem forumu sem se odločila, da se vam pridružim :) Danes sem oddala"težko" kuverto in sedaj sledi to čakanje. Tudi sama sem bila na seminarju v Radovljici od 14.4.-16.4. in me res zanima, če bo držalo to, kar so rekli - da so mesta že zapolnjena. Upam na najboljše... uspešno učenje vsem čakajočim na ta veliki dan :)
 
Pozdravljene!

Jaz sem danes dobila obvestilo o tem, da je moja vloga popolna. A je morda kdo dobil že datum v tej rundi?

LP, Danijela
 
Hej

Zranm moraš met baje tisto ''povabilo'' na zagovor SI in osebno za identifikacijo, da slučajn nebi kdo drug prišo zagovarjat namest tebe JC_gimmefive.gif.

Jaz zdaj nestrpno odštevam ne več dneve ampak že skoraj ure. close_tema.gif
 
Pa sem tudi jaz dočakala datum ... 9. 6. ob 16.30.Laie_13.gif

Sem že malo pokukala za podatki o komisiji, ampak najdem semo enega (Kostanjevec - ustava), o ostalih dveh pa mi ni uspelo še ničesar izbrskati JC_thinking.gif (Škerjanc - zakonodaja in Oražem - slovenščina).

Zdaj pa veselo na delo read.gif

LP
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.084
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.143
Na spletišču EUR-Lex se 31. 5. 2023 v rubriki Uradni listi Evropske unije EUR-Lex maj 2023 med...
Odgovori
0
Ogledi
240
  • Članek
IPoP – Inštitut za politike prostora vabi k sodelovanju v pobudi Polni zagona kolesarimo v...
Odgovori
0
Ogledi
158

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu