BONELLI - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
BONELLI - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Izpraševalka Bonelli - področje športna vzgoja:

Vse o statusu športnika.
Kdaj lahko učenec zaključi Oš izobraževanje in kdaj uspešno konča 9. razred, koliko časa še lahko ima status učenca.
 
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ)

financiranje OŠ
program OŠ
hišni red OŠ
 
Prijavila sem se za učiteljico italijanščine (OŠ).

Izpraševalka je zelo prijazna in kar prekine, če odgovarjaš pravilno:
- učni jezik v oš (s poudarkom na italijanščini in madžarščini)
- program oš
- javnost ocenjevanja in kje dobimo te predpise
 
Področje: DSP
1. Kateri pravilnik ureja DSP, kaj je DSP, koliko ur na teden posamezne vrste pomoči?
2. Vzgojni načrt šole
3. Svet šole - mandat in sestava članov

Zelo prijazna, mirna gospa :)
 
Kateri pravilnik ureja DSP, kako je DSP sestavljen?
Kaj vse mora vključevati strokovno mnenje in kaj IP?
Koga mora šola sprejeti v program in kdaj je možna odložitev šolanja ter kdo na koncu o tem odloči?
Zelo prijetna, spodbudna gospa :)
 
Napredovanje v razrede, ponavljanje razreda, popravni izpiti, status učenca, kdaj izpolni osnovnošolsko obveznost kdaj oš izobraževanje.
Opiši svet šole, njihove naloge, mandat.
Kdaj pridobijo otroci status učenca (3 mesece pred začetkom).
 
Področje: svetovalno delo

- Vpis - sem prosto govorila, sem sama prehajala na te pomembne teme (odlog, šolski okoliš, ...) tako da niti ne vem, kaj je želela. Vem, da mi je postavila vprašanje, koliko mora biti otrok star, da se vpiše v šolo. Pri odlogu mislim, da jo je zanimalo to, kdo lahko predlaga odlog. Glede šolskega okoliša pa to, kakšen je postopek, če se želi učenec vpisati izven šolskega okoliša.
- Usmerjanje učencev s PP - na kratko, kako poteka. Me je še dodatno vprašala kdo odloča o tem in če organ 2. stopnje ugodno ne reši, kam se oseba lahko pritoži - sodišče.
- Naloge razrednika - s kom sodeluje. Pa kaj narediti, če starši ne opravičijo odsotnost učenca v roku 5ih dneh.
- Pravilnik šolskega reda - bolj je bilo postavljeno vprašanje: kje imamo zapisana pravila obnašanja.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
208
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
327
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.224
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
588
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.285
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.409
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.025

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu