24. 11. 2011 - Pluško, Novak Kolenko, Stopar

Trenutno berete:
24. 11. 2011 - Pluško, Novak Kolenko, Stopar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Prispevki
3
Zavod
otroški vrtec
Izpraševalci
  • USTAVA: Mihaela Novak Kolenko
  • ZAKONODAJA: Alojz Pluško
  • SLOVENŠČINA: Ivanka Stopar
Sporočilo: Živijo, ima kdo kakšne informacije o teh izpraševalcih? Mogoče veste kaj ponavadi sprašujejo? hvala , lp

Prispevki
17
Re: strokovni izpit datum

Živijo,
kdaj pa imaš strokovni izpit? Datum? :)
Kdaj si poslala prijavo na strokovni?
Hvala :)
Jaz še čakam na njihov odgovor.

Lp

Prispevki
3
Zavod
otroški vrtec

oila, poslala sem 19.9, dobila danes.Imam pa 24.11.

Prispevki
9

zdravo! MG_54.gif
Iščem dobro dušo, ki bi mi po pošti poslala gradivo... sem resna in plačam!
em si že hotla dol potegnit a mi rač. ne odpre (?) in sem že obupala.

hvala že vnaprej!

Prispevki
9

Uporabnik Mladi učitelj je napisal:
Uporabnik hugolina je napisal:
em si že hotla dol potegnit a mi rač. ne odpre (?) in sem že obupala.

Kje točno je težava. Sam namreč nisem ugotovil napake pri prenosu gradiva. Večina gradiva je v formatu pdf. Imate bralnik pdf datotek?
težava je tam, ko dam "prenos" mi vse lepo in prav prenese in ko odprem word se mi pojavi gradivo v nekem znakovnem jeziku (še slabše kot kitajščina) in tega sploh ne znam odpravit JC_thinking.gif

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Prispevki
5.489
Nazadnje urejeno:
hugolina:

Word teh datotek ne bo prepoznal, saj gre za pdf format (večina datotek!). Potrebujete pdf bralnik npr. http://get.adobe.com/uk/reader/ . Če nimate nastavljeno, da vam računalnik avtomatsko prepozna format datoteke in zažene ustrezen program, kliknite na datoteko z desno miškino tipko in izberite ustrezen program (če boste imeli tistega, iz zgornje povezave, izberite program Adobe Reader).

Prispevki
9
Nazadnje uredil moderator:
Uporabnik Mladi učitelj je napisal:
hugolina:

Word teh datotek ne bo prepoznal, saj gre za pdf format (večina datotek!). Potrebujete pdf bralnik npr. http://get.adobe.com/uk/reader/ . Če nimate nastavljeno, da vam računalnik avtomatsko prepozna format datoteke in zažene ustrezen program, kliknite na datoteko z desno miškino tipko in izberite ustrezen program (če boste imeli tistega, iz zgornje povezave, izberite program Adobe Reader).

Dela! JC_ThankYou.gif JC_ThankYou.gif

še nekaj me zanima... se da kje vse gradivo dobit v eni datoteki? ker me skrbi, da ne bom kaj pozabila, ker je toliko tega.

hvala!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
198
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 14. jul 2022 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
374
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2022 Ura izpita: 17.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
516

Zadnji prispevki

Na vrhu